FOTO: Balvas par Īslīces sniegavīriem saņems visi 20

Biedrība «Laiks jauniešiem» informē, ka visi īslīciešu akcijas «Uzcel savu sniegavīru» dalībnieki saņems kaut nelielas balvas. Tomēr pēc iedzīvotāju balsojuma noteikti trīs lielāko balvu ieguvēji, kā arī divas organizatoru simpātiju dāvanas.

Konkurss izraisīja lielu atsaucību – par 29 sniegavīriem kopā nobalsots apmēram 7500 reižu. Facebook.com biedrības lapā balsojumā pirmo vietu ar 707 balsīm ieguva Dreimaņu ģimene. Otrajā vietā ar 664 balsīm Nijole Berezina, bet trešajā vietā ar 508 balsīm Sabīne Geiba.

Biedrība «Laiks jauniešiem» piešķīra arī divas simpātiju balvas jaunajiem meistariem – Kristeram un Evelīnai Grīnbergai, ar piebildi «Bilde kopā ar sniegavīru sasildīja mūsu komandas sirdis, it sevišķi šajā pelēkajā laikā krāsas lika atcerēties, cik raiba ir bērnu ikdiena.» Balva tika arī Ketlīnai Priščenko un komandai, kuru paveikto Īslīces pagasta Rītausmu parkā neiespējams nepamanīt, turklāt viņai līdz trešajai vietai pietrūka tikai 20 balsu.

Arī visus pārējos dalībniekus biedrība aicina sazināties pa tālruni 28 646 934 par nelielas veicināšanas balvas saņemšanu. Dāvaniņas gan visi varēs saņemt tikai no pirmdienas pie Īslīces kultūras nama, iepriekš pierakstoties.

Biedrības vadītājs Gints Jankovskis ir ļoti pozitīvi pārsteigts par atsaucību: «Publicējām ideju par sniegavīriem tās pašas dienas rītā un cilvēki atsaucās. Un balsošana – bijām pārsteigti! Tā ir liela auditorija, kas mudina mūs darīt kaut ko vairāk.»

Ikvienu interesentu G. Jankovskis tagad aicina rezervēt 30. janvāri, kad biedrība «Laiks jauniešiem» kopā ar Īslīces pagasta pārvaldi plāno ģimenisku orientēšanās spēli pa dažādām vietām Īslīces pagastā. «Būs dažādi objekti – arī Ādžūnos, Bērzos un citur – visā Īslīces pagastā. Varēs meklēt visas dienas garumā neierobežotā laikā,» informē G. Jankovskis.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

Laimonis

Vakar biju aizgājis novērtēt, Uzvarētājiem jābūt,kas ģimenīti izveidoja ar visā maskām un cepurēm!!! Vienīais,ko vēl tur ieraudzīju un sajutu bija celiņi,kuri bija netīrīti no sniega,ledaini.slideni. Jautājums zelta biedrībai ,Laiks jauniešiem,, vai šitie netīrītie,slidenie celiņi ir tie paši par kuru tīrīšanu sevi publiski slavinājāt??? Ja tie paši,tad kauns un negods jums,bet sniegavīru parāde bija izdevusies!!!

pirms mēneša, 2021.01.23 19:03

Gints (Laiks Jauniešiem)

Laimoni, fantastika. Lai Jums laba veselība! :) Bet esmu pārliecināts, ka Jūsu identitāte ir izdomāta... Laipni gaidīšu Jūsu zvanu - 28646934.
Turpmāk pēc katra sniega, sala, atkušņa, mums jādodas tīrīt sniegs, jāved paciņas grūt8bās nonākušajien un jāorganizē pasākumi? Tā bija vienreizēja akcija, kad uzsniga 20+cm ar sniegu, lai palīdzētu darba rūķiem darbā, sniedzām atbalstu... Laimoni, gaidu zvanu

pirms mēneša, 2021.01.23 23:42

sisenis

Kāpēc tad neaizgāji pēc lāpstas?

pirms mēneša, 2021.01.24 09:57

šoreiz neLaimonis

ja tās bija vienreizējas akcijas, tad parasti par šādu pašslavināšanos saka- kā tītars uz ---- čupas, jeb ik katra tā saucamā labā darba izrādīšana ir pamats lielākām iecerēm jau šā gada 5. jūnijā. Tādus pašus "gājienus" var redzēt arī biedrības Vecpilsēta darbībā, sīki aprakstīts, kas atveda un kā izklīdināja kstru zemes kravu baznīcas dārzā, bet katoļu draudze un pareizticīgie daudz lielāku darbu veica bez šādas pašslavināšanās

pirms mēneša, 2021.01.24 14:31

Laimes Lācis

Cien Laimoni!
Sāku pārlasīt "Sūnu ciema zēni", ļoti pamācošs stāsts un īstenībā aktuāls arī šodien, noteikti iesaku ... Var bērniem lasīt pirms miega...

Laime ir tepat sūnu Ciemā, zem šīm kupenām un mēslu gubām, tikai tās jāattīra nost.”
/A. UPĪTS/
Mūsu tauta bagāta ar zelta vērtiem teicieniem, šis, nedaudz uzlabots, iederēsies - Nespļauj šodienas kāpostos, vakardienas bļoda jau aiznesta, rītdienas- nav atnesta. Nezini, vai vairs dabūsi....

pirms mēneša, 2021.01.24 00:42

paga paga

vai tā vienreizējā "akcija" celiņu tīrīšanai tieši neizskatās, kā tā Laimes lāča vad''ašana, pietiekot ar vienu reizi un esi zirgā

pirms mēneša, 2021.01.24 14:35

Harijs

Kāpēc visiem neiedeva mazu balviņu lai ir prieks.
Kaut vai tiem bērniem
Kas ar pūlēm taisīja un beigās smaids izuda.
Jo nebija nekā. Žēl tie bērni. Kaut vai saldumiņus varēja pasniegt.

pirms mēneša, 2021.01.24 01:12

Harijam

Seko informācijai. Balviņas būs visiem un esam par to priecīgi. Mīļie cilvēki, novērtējam šos prieka un kopības brīžus, nevis gaidam godalgas. Es katru sniega darbiņu novērtēju ar "like". Tā bija mana balva mazajiem un lielajiem.

pirms mēneša, 2021.01.24 07:08

Kūku

Es jau saprotu. Populārie vienmēr uzvarēs. Un vēl savējie jē

pirms mēneša, 2021.01.24 01:16

Hello

Domājiet ko dariet. Visi pūlējās un centās.
Un izredzes nebija. Varēja tos kas neieguva varēja kādu balviņu sīku nodrošināti.

pirms mēneša, 2021.01.24 01:18

Evitai

Nu beidz tak cepties un iemācies lasīt! Balvas būs VISIEM!

pirms mēneša, 2021.01.24 10:24

Gints (Laiks Jauniešiem)

Balviņas būs visiem... Saldumu paciņas.... ????

pirms mēneša, 2021.01.24 01:46

Nijole

Beidziet taču cepties!!! Ka nav kauna rakstīt stulbas , skaudīgus komentārus. Mūsu ģīmene gāja celt sniegavīrus prieka dēļ ,neviss balvu dēļ. Kas jūms neļava reklāmēt savus sniegavīrus facebooka?Jums nav draugu? Tad paši vainīgi. Paldies ,,Laiks jauniešiem ,, par izdomu, par rūpēm šajā smaga laika. Lai jums ir spēks darboties tālāk. Jūs esāt SUPER. Gaidīsim citus izaicinājumus!!!

pirms mēneša, 2021.01.24 11:19

Ne dīvāna komentētāja

Izskatās ka tev gatavi pārgrauzt rīkli dēļ dažām konfektēm! ???? Diez vai tas ir pieaugušajiem cienīgi! Pačukstēšu! Balsošana bija atklāta, favebook like opcija nav pārvadāma no biedrības puses! ???????????? Bravo tiem kuri pacēla dupsi lai aizietu uztaisītu popkornu, jo komentāri kino cienīgi! cilvēki čīkst un pīkst kā bērni ar uzmanības deficītu! Smieklīgākais ka šie dīvāna komentētāji paši nav aprunājušies ar organizatoriem par balvu sadali un kur nu vēl prot izlasīt virsrakstu! Mīļie cilvēki!!! BALVAS BŪS! VISIEM- VISIEM!


Protams mūsu mazpilsētā nekad nekas nav labi, kamēr paši sēžat un tikai komentējat! Iesaisties un dari, nevis tukši tērēt laiku! Nu bet ko gan es te rakstu, laikam Bauskā nekad tauta nekļūs iecietīga pret tiem kuri kautko dara un iedomājieties - neprasa Jums par to atalgojumu, bet tikai aicina iesaistīties un dalīties ar savām idejā , realizēt visas jaukās idejas utt.. Padomājiet kā Jūs tagad paši degradējat jaunatni tiem bāžot acīs cik viss ir slikti, nodevība, krāpšanās, izrādīšanās, tītars uz sūdu čupas! Tas ir labāk nekā ļaut savam novadam un tā iedzīvotājiem atīstīties un parādīties arī visā Latvijā!

pirms mēneša, 2021.01.24 16:24

?????

Kas notiek ar cilvēkiem? Tik nevainīga aktivitāte spēj izsaukt virkni žultainu komentāru! Te steidzīgi nepieciešams psihologs vai psihoterapeits.Cilvēkiem acīmredzams uzmanības deficīts un pāris konfektes to neizārstēs!

pirms mēneša, 2021.01.24 17:55

Labaak

Labaak ka nekaadi pasaakumi nenotiek, tad nebuus iemesla komenteet. Covids un klusums.

pirms mēneša, 2021.01.24 20:35

kauns

Atbraucām no cita novada! Uzskatu ka šī ir lieliska iespēja satuvināties kā ar ģimeni, tā arī ar kaimiņiem! Pie mums šadus pasākumus neorganizē!

pirms mēneša, 2021.01.24 21:19

Vests

Ou kas par dižiem sniegavīriem.Malači Īslīcieši.

pirms mēneša, 2021.01.25 10:41

gnu

Ideja laba - radoši būvēt dažādu tipāžu sniegavīrus. Bet kāpēc to pasludināt kā konkursu?
Un kamdēļ obligāti nepieciešamas balvas? Nedomāju, ka cilvēki ir tik mazi, ka darboties spēj tikai konkursu un balvu dēļ. Taču, iespējams, maldos.

pirms mēneša, 2021.01.25 13:01

Evita

Sveiki esmu ļoti slikta situacija Laiks jauniešiem mani apvainoja par šiem komentariem ka esmu Laimonis
,Harijs un Harijam,ka esmu Evita bet ta neesmu es goda vards un man nav bail šo rakstit esmu daudzbernu mamma un laiks jauniešiem Gints šita mani apvainoja paršiem trim cilvekiem,bet ta tiešam neesmu es,un deļ šiem komentariem lai aizmirstu no viņu puses palīdzibu.nedabušu un lai neprasu vispar,Laiks jauniešiem paldies kad palīdzeja bet šita apvainot nevajag Gintam.Lai jums laba diena.

pirms mēneša, 2021.01.25 16:04

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju