Festivāls “Bildes 2018” aicina uz “Jauno dziesminieku koncertu”; muzicēs arī baušķenieks Gatis Zotovs

Ceturtdien, 15. novembrī, klubā “Kaļķu Vārti” notiks “BILŽU Jauno dziesminieku koncerts”. Šī būs tā reize, kad koncertā katra dziesma būs īss, unikāls stāsts - personīgās un pasaulīgās pārdomās, ietērpjot tās skanīgās melodijās, ar klausītājiem dalīsies dažādu paaudžu dziesminieki. Koncertā uzstāsies arī Bauskas mūziķis Gatis Zotovs, portālu informēja festivāla "BILDES 2018" pārstāve Aiga Leitholde.

Viņa pastāstīja, ka dziesminieku koncerts izceļas ar dvēselisku atmosfēru un klausītājiem dod iespēju būt skatuvei pēc iespējas tuvāk, šādi kļūstot par vienu no savējiem. Šajos muzikālājos pasākumos ir stilistiska un emocionāla daudzveidība, jo mūziķi pieredzi guvuši visdažādākajos projektos.

A. Leitholde atzīmēja, ka viens no pieredzes bagātākajiem "Jauno dziesminieku koncerta " dalībniekiem būs Gatis Zotovs. Bauskas mūziķis savas radošās gaitas uzsācis kā dzejnieks, kuru atzinīgi novērtējis arī latviešu dzejnieks Jānis Elsbergs. Kā mūziķis G. Zotovs piedalījās jau festivālā “BILDES 2003”.

“Šis festivāls man ir ļoti īpašs ikgadējs notikums, jo pavisam noteikti man muzicēšana "Bildēs" ir kļuvusi par tradīciju kopš 2003. gada, kad tieši mūzikas klubā "Kaļķu vārti" bija mana pati pirmā publiskā uzstāšanās. Šo gadu laikā esmu piedalījies arī folkkoncertos un Jauno grupu un jau pieredzējušo mūziķu kopprojektu koncertos, bet nu atkal jau dažus gadus esmu kļuvis par "Jauno" dziesminieku - nu jau droši varam teikt ar vairāk nekā 10 gadu stāžu. Katrā koncertā izpildu savas jaunākās dziesmas - tā tas būs arī šogad. Personīgi man ir aktīvāki un mazāk aktīvi muzicēšanas periodi, tāpēc ikgadēja piedalīšanās festivālā "BILDES" ir "atzīmēšanās" sev un citiem, ka vēl aizvien nodarbojos ar mūzikas radīšanu,” savas domas portālam uztic G. Zotovs.
Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju