Eļļas ražotājs «Iecavnieks & Co» pašlaik būtisku jaunā koronavīrusa ietekmi uz darbību neizjūt 2

Eļļas ražotājs "Iecavnieks & Co" pašlaik būtisku jaunā koronavīrusa ietekmi uz darbību neizjūt, teikts uzņēmuma aizvadītā gada finanšu pārskata vadības ziņojumā.

Kompānijas gada finanšu pārskata vadības ziņojumā atgādināts, ka šogad martā Latvijā un daudzās citās valstīs ir stājušies spēkā ar jaunā koronavīrusa izplatības mazināšanu saistīti ierobežojumi, kas ievērojami samazina ekonomikas attīstību valstī un pasaulē. Situācijas attīstība nākotnē nav paredzama, līdz ar to pastāv ekonomikas attīstības nenoteiktība. Pašlaik "Iecavnieks & Co" būtisku tā ietekmi neizjūt.

Kompānijas vadības ieskatā "Iecavnieks & Co" spēs pārvarēt ārkārtējo situāciju bez kompensējošo pasākumu palīdzības. Vienlaikus kompānijas vadība uzsver, ka turpmāko notikumu ietekme uz uzņēmuma darbību nākotnē var atšķirties no vadības izvērtējuma, jo tās secinājumi balstās uz finanšu pārskata parakstīšanas brīdī, 24.aprīlī pieejamo informāciju.

"Iecavnieks & Co" arī turpmākajos darbības gados iecerējis darboties un attīstīt Iauksaimniecību, graudu un rapšu pirmapstrādi, kā arī eļļas augu pārstrādi un produkcijas realizācijas palielināšanu, kā arī sākt audzēt jaunas kultūras un ieviest jaunus pārstrādes procesus. Uzņēmuma nākotnes attīstībai un stabilitātes nodrošināšanai tiks veikta rūpīga risku izvērtēšana un sabalansēšana.

Investīciju politikā lielāko uzmanību turpmāk iecerēts pievērst finanšu resursu ieguldīšanai pamatlīdzekļu atjaunošanā, modernizācijā, iegādē un jaunu objektu būvniecībā, kā arī jaunu produktu izstrādē. Patlaban kompānija rekonstruē graudu pirmapstrādes tehnoloģiskās iekārtas, kas ļaus palielināt uzņēmuma jaudas graudu pieņemšanas procesā un kāpināt uzņēmuma apgrozījumu.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2019.gadā kompānija strādāja ar 3,179 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20,4% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga vairākkārt - līdz 312 320 eiro.

"Iecavnieks & Co" ir reģistrēts 2011.gadā, un tā pamatkapitāls ir 302 845 eiro. Uzņēmums nodarbojas ar pašu izaudzēto un iepirkto krājumu tirdzniecību, pārstrādi un saražoto preču realizāciju. Kompānija ražo rapšu, linu un kaņepju auksti spiestas eļļas, kā arī citus šo izejvielu produktus. Kompānija sniedz arī graudu un rapšu pirmapstrādes un uzglabāšanas pakalpojumus, kur ietilpst rapšu un graudu pieņemšana, tīrīšana, kaltēšana, kā arī lauksaimniecības produkcijas uzglabāšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Njā

Loģiski, ka neizjūt. Diez gan šaurs ražotāju un/vai pakalpojumu sniedzēju loks tiešām reāli izjūt šo ietekmi.
Un tie komentētāji, kas katrā tēmā bļaustās, ka "rūpniecība ir apstājusies" un ka krīze ir lielāka nekā 2008. gadā ir vispār maigi izsakoties atrauti no realitātes.

pirms gada, 2020.04.28 15:50

Saimnieks

Bet veikals kas teritorijā ciet ((

pirms gada, 2020.04.29 23:06

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju