Dzīvnieku barības ražotājs "LRS Mūsa" pērn audzējis apgrozījumu par 34,5% 1

Gailīšu pagasta uzņēmums SIA "LRS Mūsa" pagājušajā gadā strādāja ar 8,698 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 34,5% vairāk, savukārt kompānijas peļņa pieauga vairākkārt - līdz 36 254 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka aizvadītajā gadā, pēc krīzes, atkopjoties Latvijas piensaimniecībai un pateicoties aktīvākai pārdošanas politikai, kompānijas pārdošanas apmēru izdevies palielināt salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

"Esam veiksmīgi apguvuši iepriekšējā gadā izstrādāto un apstiprināto Eiropas Savienības (ES) fondu apguves projektu, iegādājoties jaunu beramkravu pārvadāšanas autotransporta vienību un nomainot apstiprināto ES fondu apguves projektu, iegādājoties jaunu beramkravu pārvadāšanas autotransportu," norāda kompānijas vadība. Tāpat uzņēmuma vadība atzīmē, ka uzņēmums nomainījis arī vienas dzirnavas barības ražošanas cehā. Kopumā ražošanas efektivitātes uzlabošanā un palielināšanā pērn ieguldīti 400 000 eiro.

Vienlaikus kompānijas vadība norāda, ka pērn, sekojot likumdošanas prasībām, kompānija ir veikusi arī energoefektivitātes auditu. Pērn nolūkā attīstīt un uzlabot ražošanas efektivitāti uzņēmums ir izstrādājis un iesniedzis uz ES līdzfinansējumu pretendējošu projektu, lai papildinātu kompānijas kravas autoparku un kraušanas tehniku ar jaunām vienībām, turpinātu modernizēt ražošanas ceha iekārtas un uzlabotu uzņēmuma infrastruktūru, kā arī atjaunotu un paplašinātu graudu pirmreizējās apstrādes procesu.

Kompānijas vadība norāda, ka 2018.gadā uzņēmums plāno saņemt aizvadītajā gadā pasūtīto kombinēta tipa kravas pašizgāzēju vilcēju ar puspiekabi vaļējās barības un izejvielu transportēšanai, iegādāties jaunu teleskopisko iekrāvēju, nomainīt daļu iekārtu ražošanas cehā, kā arī sagatavoties jaunā kalts kompleksa celtniecībai. Tāpat uzņēmums turpinās strādāt pie darba ražīguma uzlabošanas, kā arī preču un pakalpojumu klāsta palielināšanas

Jau ziņots, ka "LRS Mūsa" 2016.gadā strādāja ar 6,465 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,3% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 93,4% un bija 4 229 eiro.

Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 193 502 eiro. "LRS Mūsa" kapitāldaļas pieder 17 privātām un juridiskām personām, tostarp kompānijas lielākie īpašnieki ir privātpersonas Vigo Vilcāns (64,3%) un Jānis Dzelzkalējs (13,7%), kā arī uzņēmums "Zemgales agrotehnika" (19,5%).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Zemnieks

Paši varējām ražot,bet nesanāk jo esam sadrumstaloti tā ir liela problēma,tāpat kā piena pārstrādē.

pirms 2 gadiem, 2018.04.17 18:22

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju