Dzērājšoferim, kurš uz Bauskas šosejas stūrēja fūri, tiesības nost un 1200 eiro sods 3

Pirmdien, 6. jūlijā, Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas novada nodaļas priekšnieks Gundars Dzenis devies uz sapulci Ķekavā, kad uz autoceļa A7 jeb Bauskas šosejas priekšā ievērojis aizdomīgu kravas auto, kas devies Rīgas virzienā. Apdzenot kravas auto, kārtībsargs ievērojis, ka šoferis pie stūres sēž sakņupis, dīvainā pozā, pagājušajā nedēļā ziņoja TV3 radījums «Degpunktā».

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa informēja, ka 6. jūlijā Iecavas novadā uz ceļa Rīga – Bauska – Lietuvas robeža  vīrietis vadījis transportlīdzekli «Volvo FH» sakabē ar piekabi. Policija braucēju apturējusi ceļa trīsdesmit septītajā kilometrā un konstatējusi, ka spēkrats tiek stūrēts «kunga dūšā» – vairāk nekā divas promiles alkohola.

Policijā ir pieņemts lēmums par soda piemērošanu administratīvā pārkāpuma lietā – 240 naudas soda vienības – 1200 eiro un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz 5 gadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Andžiņš

Jautājums kā viņš tika līdz Iecavai ko dara ceļu policija un kas atkal gada beigās saņems prēmijas??

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.15 00:28

Njā

Kaut kā diez gan švaks tas sods, ņemot vērā, ka brauca ar 2+ promilēm, turklāt ar smago mašīnu, kas principā, citiem satiksmes dalībniekiem, ir pats bīstamākais variants.
Šādiem vajag arī pasēdēt, nu pusgadu vismaz, lai apdomātu savu dzīvi. Arī 1200 pret to potenciālo risku ir tā pašvaki.

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.15 08:34

Gotfrīds

Pilnīga taisnība Njā.
Pasēdēt, protams, šādiem ņergām vajadzētu ne pusgadu vien, bet uz vietas jau viņam vajadzēja zobus sadzīt rīklē, jo vai tad šis ņerga ciestu avārijas gadījumā? Noteikti - nē, ja tā pa īstam, bet nogalinātu un sakropļotu ne vienu vien vieglajā automašīnā vai sabiedriskā transporta pieturā.

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.16 17:41

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju