Diskusiju ciklā «Fulminare» influenceri tiekas ar Bauskas jauniešiem

Piektdien, 16. jūlijā, Bauskas kultūras centra pagalmā Bauskas novada jauniešiem bija iespēja doties uz sarunu ciklu «Fulminare», lai apmainītos ar viedokļiem gan ar vietējiem jauniešiem, gan influenceriem (ietekmētājiem).

Atklātā jauniešu diskusija «Fulminare» ir diskusiju cikls, kurā jaunieši tika aicināti piedalīties visas dienas garumā, atrodot sev atbilstošāko interneta vides satura veidotāju, kurš viņu interesē vai iedvesmo.

«Influenceri, kas ir uz diskusiju aicināti, ir dažādi un darbojas dažādās jomās. Viņi aicināti uzrunāt jauniešus un dalīties ar savu pieredzi, kā viņi nebaidās uzdrīkstēties, riskēt un sasniegt panākumus dažādās ikdienas situācijās. Tēmas, par kurām tika runāts, bija uzņēmējdarbība, pašizaugsme, karjeras iespējas, izglītības sektors, veselīgs un aktīvs dzīvesveids, izklaides industrija,» atklāja diskusiju cikla organizatore Bauskas novada jaunatnes lietu speciāliste Liene Rotberga. Kā atzina rīkotāji, lai šim sarunu ciklam būtu vēl kāda pievienotā vērtība, tad ieeja šai sarunu dienai bija brīvā ziedojuma veidā, visus ziedojumus novirzot dzīvnieku aizsardzības biedrībai «Ķepu-ķepā».

Diskusijā piedalījās jauniešu vidū populāras personas – Santa Buša, Amanda Savicka, Matīss Kataņenko, Mārīte Gertnere, Elīza Kupča, Zane Milzarāja, Sindija Bokāne un Alise Mankus, kas plašāk zināmi sociālajos tīklos ar sevis radīto saturu.

Mežotnes pagasta jaunietis Kristiāns Graudiņš bija uz diskusiju līdzi paņēmis vēl citus draugus. «Šeit mēs varam iepazīt influencerus citādākā vidē. Jaunieši var saprast, ka sabiedrībā pazīstami cilvēki ir tādi paši kā mēs un viņi katru dienu saskaras ar tādām pašām problēmām kā pārējie. Mani ļoti iedvesmoja Mārīte Gertnere un viņas stāsts par vegānismu. Pats vēlos sākt piekopt šo dzīvesveidu. Uzzināju lietas, kas mainīja manus uzskatus par ēdienu. Mūsdienās šī ir ļoti aktuāla tēma, jo mēs paņemam vairāk nekā spējam vidē atgriezt,» pārliecināts ir K. Graudiņš.

Sanijai Sondorei šis sarunu cikls paticis, taču, viņasprāt, vērtīgāk būtu, ja uz šīm sarunām atnāktu vairāk jauniešu, lai rodas vairāk jautājumu. «Man aktuālākā un iedvesmojošākā liekas Elīza Kupča, kas stāstīja par savu pieredzi lietotnē „TikTok”.
 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju