Dāviņu pagastā sadur vīrieti

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 29. jūnija līdz 5. jūlijam, steigušies palīdzēt 107 reizes, 13 gadījumos konstatētas dažādas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 29. jūnijā 40 gadu vecu vīrieti sadzēluši odi. Sākās alerģiska reakcija. Pēc medicīniskās palīdzības pacientam vairs nebija vajadzīga stacionēšana.

Savukārt Bauskas novada Dāviņu pagastā 30. jūnijā sadurts 50 gadu vecs vīrietis. Ar durtām brūcēm viņš aizvests uz slimnīcu. Vainīgais ir aizturēts, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā 2. jūlijā ceļu satiksmes negadījumā, kurā bija iesaistītas divas automašīnas un sešas personas, cilvēki atteicās no NMPD mediķu apskates un hospitalizēšanas.

Piecus gadus vecs bērns 2. jūlijā Bauskā spēlējies ar viena eiro monētām un vienu no tām iebāzis mutē. Monēta iesprūdusi barības vadā, bērns aizvests uz slimnīcu.

Bauskā, Krasta ielā, 2007. gadā dzimis pusaudzis, vadot velosipēdu, 2. jūlijā nobrauca no aptuveni piecu metru augstas kraujas un guva traumas. Jaunietis tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē D. Kalniņa. Pusaudzis guva galvas traumu, kā arī dažādas politraumas un smagā stāvoklī stacionēts. Pēc sākotnējās informācijas, viņam nebija aizsargķiveres.

NMPD atgādina rūpēties īpaši par bērnu drošību, lai pasargātu viņus no savainojumiem. Noteikti jālieto aizsargķivere, braucot ar riteni. Jāuzrauga atvases pie ūdeņiem un arī mājās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju