Dārzeņu un augļu pārstrādātājs «Kronis» pašlaik orientējas uz operatīvu resursu pārvaldību 3

Dārzeņu un augļu pārstrādātājs Bauskas novadā "Kronis" pašlaik „Covid-19” ārkārtējās situācijas apstākļos orientējas uz īstermiņa plāniem un operatīvu resursu pārvaldību, liecina uzņēmuma "Firmas.lv" iesniegtais aizvadītā gada finanšu pārskats.

Kompānijas vadības ziņojumā atgādināts, ka šā gada martā Latvijā un daudzās pasaules valstīs spēkā stājušies ar koronavīrusa izplatību saistītie ierobežojumi ievērojami samazina ekonomikas attīstību Latvijā un pasaulē. Situācijas attīstība nākotnē nav paredzama, līdz ar to pastāv ekonomikas attīstības nenoteiktība.

Kompānijas vadība nemitīgi vērtē situāciju „Covid-19” kontekstā. Pašlaik "Kronis" orientējas uz īstermiņa plāniem un operatīvu resursu pārvaldību. "Kroņa" vadība ziņojumā prognozē, ka īstermiņā uzņēmuma ražotās produkcijas noiets nesamazināsies.

"Kroņa" vadība arī uzskata, ka uzņēmums spēs pārvarēt ārkārtējo situāciju ar stingriem iekšējās kārtības pasākumiem un kompetentu resursu pārvaldību. Vienlaikus uzņēmuma vadība uzsver, ka turpmāko notikumu ietekme uz kompānijas darbību nākotnē var atšķirties no tās pašreizējā izvērtējuma.

Uzņēmuma vadības ziņojumā arī teikts, ka kompānijas vadība aizvadīto gadu vērtē kā vērstu uz perspektīvu turpmākai attīstībai. Aizvadītajā gadā kompānija pārdeva savus produktus vietējā un ārvalstu tirgos, kā arī pieauga kompānijas eksports uz trešajām valstīm.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Kronis" 2019.gadā strādāja ar 2,871 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga vairākkārt - līdz 166 367 eiro.

"Kronis" ir reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 678 198 eiro. Kompānijas lielākie īpašnieki ir Jānis Āboliņš (52,21%) un Aivars Svarenieks (40,04%).


Pievieno komentāru

Komentāri 3

gardēdis

Tkko pagatavoju Tavu auksto zupu- garšīgi! Tā tik turpināt-turi buru!

pirms gada, 2020.05.28 21:10

arī gardēdis

Varbūt šogad varētu ietaupīt etiķi marinētiem gurķiem,lai "Kroņa"ražotie gurķīši atšķirtos no ārzemēs ražotajiem.

pirms gada, 2020.06.10 06:48

arī jā

Jā, Kroņa gurķīši man ar garšoja un šķita pat kā omes marinētie. Pat ar dillēm burciņā! Pirms laika nopirku pēdējo burciņ, bet ar kaut kas nebija vairs tik labs. Turpiniet gatavot kā senāk, bet ir labi tāpat un turpinu atbalstīt vietējo ražotāju.

pirms gada, 2020.06.15 17:23

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju