Dārza svētki Rundāles pilī pārcelti uz nākamo gadu

Covid-19 pandēmijas dēļ un neskaidrās situācijas kultūras notikumu norisē  2020. gada 27. jūnijā ieplānotie Rundāles pils Dārza svētki nenotiks, tie tiks pārcelti uz 2021. gada 3. jūliju, portālu informēja Rundāles pils muzejā.

Pasākuma tēma un programma tiks saglabāta, kā arī iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto pasākuma datumu. Par biļešu maiņu vai naudas atgriešanas iespēju Rundāles pils muzejs lūdz sazināties zvanot 20221338 vai rakstot darzasvetki@rundale.net.

Rundāles pils muzejs 2021. gada 3. jūlijā aicina kopīgi svinēt 14. Rundāles pils Dārza svētkus, kas tiks veltīti tēmai – labirinti. Dārza svētki skaistajā rožu ziedēšanas laikā pulcina tūkstošiem interesentu ne tikai no Latvijas, bet arī citām valstīm.
 
Svētkos ikviens varēs izstaigāt labirintu mestos līkločus, baudīt teatrālus un muzikālus priekšnesumus. Centrālās alejas laukumā darbosies karuselis, dienas vidū paredzēta izrāde bērniem «Kas par traku, tas par traku», pēc priekšnesuma mazuļi tiks aicināti iesaistīties rotaļās. Svētku apmeklētājus uzrunās Rundāles pils muzeja direktore Laura Lūse, bet par svētku noslēguma koncerta muzikālo daļu rūpēsies viens no spožākajiem jaunpienācējiem uz lielās mūzikas skatuves gan Latvijā, gan Lietuvā – mūziķis «Daddy Was A Milkman». 


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju