Darbu atsācis Bauskas veikparks 1

Šogad Bauskas «Wake up» veikparks atvērts apmeklētājiem agrāk nekā pērn, jo pašlaik Mūsā ūdens līmenis ir pietiekams. Tas darbojas jau divas nedēļas. Uzmanība no interesentiem ir liela, bet pagaidām veikparku dienā apmeklē aptuveni četri veikotāji, informē veikparka darbinieks Mārtiņš Vīgups.

«Cerams, veikotāji ūdenspriekus varēs baudīt līdz pat septembra beigām. Būtu ļoti jauki, ja interesenti savu veikošanas laiku pieteiktu, zvanot man. Citreiz arī pats esmu uz vietas, bet, ja neesmu, kā sazināties ar mani, iespējams uzzināt turpat uz vietas, paprasot kādam darbiniekam. Esam atvērti apmeklētājiem katru dienu, sākot no plkst. 12 dienā līdz vēlam vakaram,» stāsta M. Vīgups. Viss aprīkojums jau esot uzstādīts, vienīgi pietrūkst laipiņas, bet to cerot drīzumā uzlikt.

Stunda veikparka prieka izmaksā 20 eiro, pusstunda – 10. Iesācējam pietiekot ar 30 vai 60 minūtēm, lai apgūtu veikošanas pamatus un iemācītos nostāvēt uz dēļa un noturēt līdzsvaru. Viss esot atkarīgs no fiziskā spēka, jo veikošana prasa lielu kāju un roku muskuļu spēku, kā arī no tā, vai cilvēks klausās instruktora teiktajā. Būtībā nekas sarežģīts tas neesot. Aukstākās dienās uz vietas pieejami arī hidrotērpi.

Ūdenspriekus karstā un saulainā dienā bija ieradies izbaudīt baušķenieks Jānis Osis. Viņš «Bauskas Dzīvei» klātienē ar un bez dēļa palīdzības demonstrēja savas veikošanas prasmes. «Veikot cenšos nākt katru dienu, citreiz pat divas reizes dienā. Tas man ir kā veselīgs hobijs, kas vienmēr paticis. Kā pats smejos – man no skolas laikiem neiet bumbu spēlēšana, bet toties padodas viss, kas slīd, – slidas, slēpes, ūdensslēpes utt. Pats grūtākais ir ilgi noturēties, jo rokās jūtama liela slodze. Šāda iespēja Bauskā ir pats labākais, kas vien var būt, izcils izgudrojums!» sajūsmā dalās baušķenieks Jānis Osis.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

cerības nepiepildijās

šī pavasara nelielie pali veikparka īpašnieka cerības neattaisnoja, ledus nenovākto aprīkojumu tomēr "uz jūru" neaiznesa, tā kā arī šovasar aizdevums vēl būs jāatstrādā.Varbūt nākampavasara pali atbrīvos no šī sloga?

pirms gada, 2018.06.06 16:54

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju