Daļa mediķu Iecavā vakcinējušies

Iecavas novada domes veselības un sociālo jautājumu komitejas sēde attālināti notikusi otrdien, 19. janvārī. Tajā ar pašreizējo situāciju un plānotajiem darbiem deputātus iepazīstināja pašvaldības iestāžu vadītāji, vietnē iecava.lv vēsta Līga Egle, pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste.

Pašvaldības aģentūras «Iecavas veselības centrs» direktors Sandris Kaidaks informēja par notikumiem šī gada janvārī. Darbinieki, kuri pagājušā gada nogalē bija saslimuši ar «Covid-19», ir atgriezušies darbā. S. Kaidaks akcentēja, ka šis būs aktīvās imunizācijas gads. Vakcīnu pret koronavīrusu ir saņēmusi daļa no Iecavas ģimenes ārstu praksēm, kā arī vakcinējies ir pats veselības centra direktors. Viņš skaidro, ka pēc vakcīnas kaut kāda reakcija no organisma puses ir un būs un tas ir normāli.

Pašvaldības iestādes «Iecavas novada sociālais dienests» vadītāja Sigma Strautmale deputātus informēja par aktualitātēm iestādes darbā. Protams, ņemot vērā ārkārtējo situāciju un ierobežojumus, sniegto pakalpojumu klāsts ir ierobežots.

Ir sākts darbs saistošo noteikumu Nr. 4 «Par pabalstu piešķiršanu sociālajai palīdzībai» izstrādē jaunā redakcijā, esošie ir novecojuši, kā arī ir veiktas izmaiņas likumā un noteikumos. Liela daļa izmaiņu ir ietvertas «Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības» likumā un Ministru kabineta noteikumos Nr. 809 «Noteikumi par materiālās situācijas izvērtēšanu un sociālās palīdzības saņemšanu», līdz ar to jaunajos Iecavas novada pašvaldības administrācijas izstrādātajos saistošajos noteikumos tos vairs nevajadzēs ietvert. Jaunā redakcijā izstrādātos saistošos noteikumus Nr. 4 atkārtoti plānots skatīt veselības un sociālo jautājumu komitejas sēdē februārī, informē L. Egle.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju