Ceļu «nesadala» mašīnas Vecumniekos

Vecumnieku novada Vecumniekos, Rīgas ielā, 22. janvārī plkst. 13.11 ceļu «nesadalīja» automašīnas «Toyota Auris» un «Volvo V50». Notika sadursme, informē Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja.

Bauskā, Salātu ielā, 21. janvārī plkst. 18.30 automašīnas «VW Polo Variant» 1941. gadā dzimis vadītājs ar savu transportlīdzekli uzdūrās stāvošam automobilim «Audi A4 Avant», to bojājot, un no notikuma vietas aizbrauca, pārkāpjot noteikto kārtību. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Notikuši arī nodarījumi pret īpašumu. Tā Iecavas novada Iecavā, pielāgojot atslēgu, laikā no 20. janvāra plkst. 13.30 līdz 21. janvāra plkst. 13 atslēgts šķūnis, no tā nozagts trimeris. Pašlaik tas meklēšanā. Sākts kriminālprocess.

Vecumnieku novada Kurmenes pagastā 21. janvārī ap plkst. 22.49 mājas logam izsists stikls un bojāta durvju slēdzene. Nodarīti ap 95 eiro materiālie zaudējumi. Sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 21. janvārī reģistrēti 88 notikumi. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 73 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 27 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi persona. Fiksēts viens autovadītājs, kurš sēdies pie stūres alkohola reibumā. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.
 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju