Brunavas pagastā no ekskavatoriem nolej degvielu 1

Laika posmā no 18. līdz 21. septembrim Bauskas novada Brunavas pagastā no ekskavatoru «Volvo» un «Komatsu» degvielas tvertnēm nozagti aptuveni 60 litri dīzeļdegvielas. Tā pašlaik meklēšanā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 21. septembrī saņemta informācija par astoņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti pieci administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 21. septembrī saņemta informācija par 90 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 54 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 22 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas trīs personas. Reģistrētas divas velosipēdu zādzības. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

.

100 % Brunavā vieni un tie paši zagļi, policija guļ un neko nedara.

pirms 14 dienām, 2020.10.08 23:00

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju