Brunavā no mājas nozog apkures katlu 1

Bauskas novada Brunavas pagastā 5. septembrī konstatēts, ka no mājas nozagts apkures katls «Rudesta», kā arī, sabojājot piekaramo atslēgu, iekļūts šķūnī, no kura nozagta metāla lakta un leņķa slīmpašīna «Metabo». Lietas pašlaik meklēšanā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, portālu informēja Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 6. septembrī saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 19 administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 6. septembrī saņemta informācija par 69 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 86 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 50 par ātruma pārsniegšanu un trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

xxx

Pārāk daudz Brunavā to zādzību, varētu pārvaldniece iet uz novadam prasīt uzrīkot kameras. Vismaz būtu kāds tolks no viņas.

pirms 5 mēnešiem, 2020.10.08 23:06

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju