Biedrība «Laiks jauniešiem» vairāk kā divu mēnešu laikā piegādājusi 677 pārtikas pakas

Bauskas novada Īslīces pagasta biedrība «Laiks jauniešiem» vairāk kā divu mēnešu laikā piegādājusi 677 pārtikas pakas grūtībās nonākušām ģimenēm no Bauskas, Rundāles, Iecavas, Ķekavas novada un Rīgas reģiona, portālu informēja biedrībā.

Biedrības valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis pastāstīja, ka organizācija palīdzības sniegšanu uzsāka šī gada 22. aprīlī, bet projekta noslēgums datējams ar 1. jūliju. Lielākais atbalsts šī projekta īstenošanā nācis no uzņēmumiem un privātpersonām, kuru ziedojumi nodrošinājuši pārtikas paku sagatavošanu un piegādi.

Īslīces pagasta iedzīvotāja un kultūras darbiniece Evita Novicka uzskata, ka šāds projekts Īslīces pagasta iedzīvotājiem, kuriem bija nepieciešama palīdzība, bija noderīgs un grūtajā «kovidlaikā» laikā tas bija spēcīgs atbalsts. Dažās no saimēm, kurās pārtikas paciņas tika nogādātas dzīvo seši, septiņi un pat astoņi bērni, daļai no ģimenēm, apgādniekiem paliekot bez darba un ienākumiem, nācies atdot visu, lai spētu uzturēt savus tuvākos. «Pateicoties milzu enerģijai un lielajam darba spēkam, spējām atsaukties ikvienam palīdzības saucienam Bauskas novadā,» teic E. Novicka.

G. Jankovskis teic paldies visiem projektā iesaistītajiem cilvēkiem– uzņēmumiem, ziedotājiem,kā arī biedrības biedriem, brīvprātīgiem no Bauskas novada Īslīces pagasta ,kuri palīdzēja dažādos projekta ietvaros nepieciešamajos darbos – produktu saņemšanā, pakošanā un piegādē. «Uzskatu, ka šīs iniciatīvas galvenais veiksmes faktors bija jauniešu sekmīgā sadarbība ar Īslīces pagasta pārvaldi un brīvprātīgajiem no Īslīces kultūras nama, bez tik sirsnīgiem un darbīgiem cilvēkiem tas noteikti nebūtu izdevies!» paziņo biedrības «Laiks jauniešiem» valdes priekšsēdētājs.

Kopā nepilnu divu mēnešu laikā biedrība ir piegādājusi 677 pārtikas paciņas (533 – Bauskas novadā, 35 – Rundāles novadā, 15 – Iecavas novadā, 11 – Ķekavas novadā, 83 – Rīgas reģionā), palīdzot aptuveni diviem tūkstošiem cilvēku.

Biedrība dibināta pērn decembrī, un tās biedru skaits patlaban jau ir vairāk 200. «Ceram, ka ar laiku mums izdosies izveidot Jauniešu māju Rīgā, kur vienuviet tiks piedāvāti, piemēram, bezmaksas semināri, kursi, interesantas tikšanās ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, uzņēmējiem, karjeras konsultantiem un tamlīdzīgas aktivitātes. Tas būtu ieguldījums jauniešu personības pilnveidē. Vienlaikus gribam jauniešiem būt kā atbalsts, kas ļauj viņiem noticēt saviem spēkiem, ka viņi spēj ietekmēt lietas un procesus valsts un pašvaldību līmenī, it sevišķi ja jaunieši ir vienoti, ar skaidru vīziju, ko viņi vēlas mainīt, panākt, nebaidoties publiski paust savu viedokli. Ir gan izskanējuši pārmetumi, ka mēs esam politisks pasūtījums, taču šo apgalvojumu noraidu, mēs nesam saistīti ne ar vienu partiju un tādi arī paliksim,» intervijā portālam nra.lv pauž  G. Jankovskis.

Biedrības mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, taču, kā norāda G. Jankovskis, pulkā tiek gaidīti arī pieaugušie, kas vēlētos kļūt par mentoriem, jauniešu iedrošinātājiem un iedvesmotājiem.

Visi aktuālākie pasākumi tiek publicēti biedrības mājaslapā laiksjauniešiem.lv, kā arī «Facebook» lapā. 


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju