Belgradā Krēgers otrais

Otro veiksmīgo startu septiņcīņā šoziem aizvadījis daudzcīņnieks Reinis Krēgers no Vecumniekiem, Serbijas čempionātā Belgradā iegūstot otro vietu un reizē sasniedzot savu otro labāko rezultātu septiņcīņā – 5603 punktus. Uzvarētāja godā Darko Pešičs no Melnkalnes.

Par rezultātiem ziņo Latvijas Vieglatlētikas savienība, kas arī informē, ka personīgo rekordu R. Krēgers sasniedzis Lorensā Amerikas Savienotajās Valstīs, – 5777 punkti.

Belgradā rezultāti šādi: 60 metru sprintā – 7,16 sekundes, tāllēkšanā – 6,94 metri, lodes grūšanā – 13,4 metri, augstlēkšanā – 2,02 metri, 60 metru barjerskrējienā – 8,51 sekunde, kārtslēkšanā – 4,7 metri un 1000 metru skrējienā – divas minūtes un 48,39 sekundes. Rezultātu, salīdzinot ar neseno startu Francijā, palīdzēja uzlabot augstlēkšana un kārtslēkšana. Tā liecina sporta statistiķa Andra Staģa informācija.

«Godīgi sakot, negāja pēdējos mačos. Augstums un kārts bija labi, pārējais – vidēji vai pat švaki. Jutos noguris. Visdrīzāk, par daudz trenējos pēc septiņcīņas Francijā. Karantīnas dēļ Čehijā jau divarpus mēnešus trenējos viens pats bez trenera. Nav, kas palabo tehniku un kontrolē, lai nepārtrenējos. Tomēr prieks, ka nedaudz uzlaboju savu Francijas sasniegumu, bet jātēmē uz nopietnāku rezultātu, lai pretendētu uz Tokiju āra sezonā,» stāsta R. Krēgers.

Sportists neslēpj, ka pašlaik grūti runāt par pavasara un vasaras plāniem. Viss strauji mainās: «Darīšu visu, lai sasniegtu augstus rezultātus mačos, kas var palīdzēt pasaules rangā pakāpties tuvāk pirmajiem 24 sportistiem. Latvijas čempionātā desmitcīņā viennozīmīgi plānoju startēt – nacionālie čempionāti dod nozīmīgus bonusa punktus pasaules rangam. Daudzām valstīm ir reģionālie čempionāti, kas sniedz papildu iespējas. Mums diemžēl nav Baltijas pieaugušo čempionāta daudzcīņā. Balkānos ir, un viņiem par to ir papildu punkti. Tomēr pats cīnīšos līdz galam jebkurā gadījumā,» apliecina R. Krēgers.

Viņš atzīmēja, ka bijis ļoti patīkami sacensties kopā ar sacensību uzvarētāju Darko Pešiču, kura rezultāts 6036 punkti šogad ir trešais labākais pasaulē.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju