«Bekars» laiž klajā debijas albumu «Sākums» un aicina uz atklāšanas pasākumu e-vidē

Bauskas novada jauniešu grupa «Bekars» šodien, 3. aprīlī, laiž klajā debijas albumu «Sākums». Albuma prezentācijas pasākums norisināsies vietnē «Facebook». Ikviens interesents no pulksten 18 ir aicināts pievienoties un iepazīties ar muzikālās apvienības daiļradi, portālu informēja grupas pārstāve Zanda Kočāne.

Ārkārtas stāvoklis, līdz ar straujo vīrusa «Covid-19» izplatību, teju visiem izmainījis ierasto ikdienas ritmu, tomēr grupas «Bekars» dalībnieki šo laiku pavadījuši produktīvi, strādājot pie debijas albuma. Debijas albumu veido astoņas, mūziķu radītās oriģināldziesmas.

«Sākumā radījām bilžu formāta albumu, kas ir pieejams tikai vienā eksemplārā, mūsu pašu atmiņām. Tomēr pēdējais pusgads bijis ļoti darbīgs, kad fokusējāmies uz debijas albuma «Sākums» radīšanu,» par aizvadīto laiku stāsta grupas pianists Matīss Kataņenko.

«Šobrīd ļoti ceram, ka šī gada 15. augustā būs iespēja atzīmēt grupas 5 gadu jubilejas koncertu, lai klātienē tiktos ar klausītājiem un kopā svinētu svētkus. Tikmēr, aicinu pavadīt piektdienu muzikālā atmosfērā, lai iepazītos ar mūsu «sastrādāto». Būs jautri!» aicina Matīss. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju