Beidzas vasaras futbola turnīri Bauskas un Iecavas novadā

Bauskas novadā pamazām tuvojas noslēgumam Bauskas novada čempionāts 7x7 futbolā, bet Iecavā mači jau noslēgušies. Šomēnes pēdējās spēles aizvadīs arī Latvijas otrās līgas čempionātā vīriešiem un pirmās līgas čempionātā sievietēm.

Bauskas novada čempionātā komandas iesākušas otro apli – katrai palikušas vēl trīs vai četras spēles. Piektdien Bauskas stadionā tiksies «Ceraukste» ar «Brunavu», kā arī «Policija» un «Rainis».

Čempionātā kopvērtējumā pašlaik pārliecinošā vadībā izvirzījušies viesi – komanda «Sesava». Tai 17 punktu. Otrais ir «Rainis» ar 14 punktiem, un pārējie atpaliek jau vairāk – deviņi punkti «Policijai», astoņi – «Uzvarai», bet «Brunavai» pagaidām tikai divi, «Ceraukstei» – viens. Tā liecina sportsbauska.lv mājaslapas informācija.

Tikmēr Iecavā noslēdzies Iecavas 7x7 futbola čempionāts. Rezultāti skatāmi mājaslapā fkiecava.lv. Grupas turnīrā visās spēlēs uzvarēja vienība «Bastions», bet pusfinālā viņi ar 3:4 piekāpās «Baldonei». Cīņā par trešo vietu viņi ar 4:1 pārspēja «Ballu motoru», bet diez vai tas bija liels mierinājums.

Grupu turnīru otrajā vietā pabeidza «TFK Lats/ZAMS» vienība, kas pusfinālā ar 4:1 pārspēja «Ballu motoru». Finālā «TFK Lats/ZAMS» un «Baldone» pamatlaiku pabeidza bez vārtu guvuma, bet pēcspēles sitienos veiksmīgāki bija viesi – «Baldone» uzvarēja ar 3:2 un kļuva par Iecavas novada šī gada čempioni.

Šīs nedēļas nogalē, 19. augustā, priekšpēdējo Latvijas futbola pirmās līgas čempionāta spēli sievietēm aizvadīs FK «Iecava» vienība, kas Daugavpilī tiksies ar «BFC Daugavpils». Jāatzīst gan, ka tā būs tīri principiāla spēle, jo no abām vienībām vairs tikai «BFC Daugavpils» ir ļoti teorētiskas un tiešām mazas izredzes cīnīties par čempionāta medaļām – var gan tikt noskaidrota ceturtās vietas ieguvēja komanda. Pēdējā spēlē FK «Iecava» piekāpās «Rīgas futbola skolai 1» ar 1:3 un ar to pašu zaudēja izredzes cīnīties par medaļām. Pēdējo čempionāta spēli FK «Iecava» aizvadīs Olainē 16. septembrī pret «AFA Olaine» vienību.

Pēdējo cīņu Latvijas futbola otrās līgas turnīrā aizvadīs vienība «Bauskas BJSS/SC «Mēmele», kas 26. augustā Kuldīgā tiksies ar «FC Nikers» komandu. Turnīra tabulā abām vienībām ir vienāds punktu skaits – pieci, un attiecīgi tās dala astoto un devīto vietu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju