Baznīcas ielā Bauskā atrod nesprāgušu kara laika lādiņu

Bauskā, Baznīcas ielā, 10. maijā tika atrasts nesprādzis kara laika lādiņš, tāpēc notika iedzīvotāju evakuācija. Lādiņš pārvests neitralizēšanai, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Atkal vairākas personas stūrējušas braucamos kunga dūšā. Tā Iecavā 10. maijā vīrietis vadīja automašīnu «Ford Transit», būdams 0,69 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Bauskas novada Codes pagastā 10. maijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,64 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Brunavas pagastā Bauskas novadā 10. maijā vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 1,25 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 10. maijā saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 11 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas un divi par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.  

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 10. maijā saņemta informācija par 112 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 92 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 48 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir cietušas četras personas. Reģistrēta viena automašīnas zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju