Baušķenieki sacenšas erudīcijas spēlē «Cietie rieksti» 1

Bauskas kultūras centra notikumu pagalmā «Pulsēta» ik nedēļu norisinās dažādi kultūras notikumi. Sestdienas, 11. jūlija, vakarā interesenti varēja piedalīties erudīcijas spēlē «Cietie rieksti».

«Cietie rieksti» ir erudīcijas spēle, kur dalībniekam vai komandai ir jāatbild uz dažādiem, interesantiem jautājumiem par dažādām tēmām, piemēram, mākslu, mūzikas grupām, dzīvniekiem, ēdieniem.

Komandas «Vāverītes kuplastītes» dalībnieces Līga, Dace, Inese, Eva, Līga un Liene pirms nākšanas uz pasākumu bija domājušas, ka «Cietie rieksti» ir mūzikas grupa un gaidāms koncerts, ne erudīcijas spēle.

«Pēdējā brīdī uzzinājām, ka šis ir erudīcijas pasākums, mums ļoti patīk, ir nepiespiesta gaisotne, «Pulsētā» esam pirmo reizi. Emocijas ir pacilājošas,» stāsta komandas dalībnieces, «šeit ir gan erudīcijas spēle, gan kopā būšana, gan ir iespēja satikt cilvēkus. Mūs vieno sports, brīvajā laikā nodarbojamies ar fitnesu. Komandas nosaukumu izdomājām, atsaucoties uz erudīcijas spēles nosaukumu.»

Komandas «SALA–A» vairums dalībnieku «Pulsētu» apmeklēja pirmo reizi. «Patīkami pārsteidza, bija ļoti atraktīvi, patika, kā tika iesaistīti apmeklētāji. Ja būs iespēja, noteikti brauksim vēl. Sajūtas ir pulsējošas. Šķiet, ka atrodamies Rīgā Kalnciema kvartālā,» stāsta Laura, Agnese, Andris, Artis, Sandis, «mūsu komandas «trumpis», pirmkārt, bija Agnese, kas studē doktorantūrā, stratēģija bija atbildēt pareizi.»

«Pulsētā» astoņās kārtās kopvērtējumā trešo vietu ieguva «Pareizais variants», otro – komanda «BCBaktīvisti» no Bauskas Centrālās bibliotēkas, bet pirmajā vietā komanda «SALA–A». Uzvarētājkomandām ir iespēja apmeklēt plānotos notikumu pagalma «Pulsēta» pasākumus. Nākamajā nedēļā gaidāms Lindas Leen koncerts pie klavierēm, Mārtiņa Ruska uzstāšanās un improvizācijas teātra «Divas» izrāde.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kasparu par deputātu

Paldies, organizētājiem, bija jauks pasākums, varētu vēl :)

pirms 26 dienām, 2020.07.14 12:42

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju