Bauskas vispieredzējušākie florbolisti izcīnījuši zelta medaļas 5

Prestižajā «Floorball Prague Masters» turnīrā 45+ vecuma grupā Bauskas vispieredzējušākie florbolisti izcīnījuši zelta medaļas, pārspējot pat Zviedrijas vienības.

Par sacensībām, kuras notika aizvadītajā nedēļā, informē mājaslapa sportsbauska.lv. Florbola veterāni atlases grupā uzvarēja mājiniekus «Stardust II» un «Black stars» no Zviedrijas, bet vienīgo zaudējumu cieta pret nākamajiem pretiniekiem finālā «Forever young» no Slovākijas.

Astotdaļfinālā «Bauska» ar 4:0 apspēlēja Latvijas vienību «Rubene», ceturtdaļfinālā pārspēja «FBT Fishcook» no Somijas, bet pusfinālā baušķenieki ar 3:2 uzvarēja zviedru «Umea city IBK». Finālā ļoti sīvā cīņā pēcspēles metienos ar 3:2 pārspēta slovāku vienība «Forever young». Rezultātā baušķeniekiem zelta medaļas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

hi hi hi

Varbūt šitiem veciem kraķiem pārstāvēt Bausku arī visos pārējos mačos,kuros stalto jaunekļu komanda cieš vienu zaudējumu pēc otra ? Ja nu kādu spēli arī zaudēs,vismaz varēs pamatoti aizbildināties - mēs jau večuki.

pirms gada, 2018.11.12 16:14

i

Vispirms tiec šiem sportiskajiem vīriem līdzi un tad runā! Tev nu galīgi nav sajēgas, ko nozīmē vārds "'večuki". Ar kādu sporta veidu pats nodarbojies? Varbūt ar "dīvānboolu"?

pirms gada, 2018.11.12 16:50

> i

Es, hi hi hi , nodarbojos ar politiku,esmu deputāts,kaldinu forsētus tālākās attīstības plānus,daudzpusīgus un arī sporta jomā.
Par sajēgu runājot - protams, tik vien jau ir,kā visiem tukšo politisko salmu kūlējiem.

pirms gada, 2018.11.15 13:11

Intrigants

Bet vienīgo zaudējumu cieta pret nākamajiem pretiniekiem finālā «Forever young» no Slovākijas.

Finālā ļoti sīvā cīņā pēcspēles metienos ar 3:2 pārspēta slovāku vienība «Forever young». Rezultātā baušķeniekiem zelta medaļas.


Tā neko arī nesapratu, tad uzvarēja vai tomēr zaudēja?

pirms gada, 2018.11.13 00:22

d

Ej papurkšķini dīvānā, gan pieleks.

pirms gada, 2018.11.15 17:15

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju