Bauskas un Iecavas vieglatlētiem Baltijas medaļas

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā aizvadīts pirmais no trim šīs sezonas Baltijas čempionātiem – spēkiem mērojās U16 vecuma grupas zēni un meitenes. Bauskas novada vieglatlēti sacensībās ieguva septiņas medaļas, tai skaitā četras zelta godalgas.

Sacensībās, kas notika 27. jūlijā, uzvarēja Igaunijas jaunieši – viņiem 262 punkti. Otrajā vietā Latvija ar 238 punktiem, savukārt trešie bija mājinieki lietuvieši – 181 punkts.

Divas zelta godalgas Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēknei Annai Gabrielai Hofmanei – uzvara 100 metru barjerskrējienā ar rezultātu 14,57 sekundes un triumfs tāllēkšanā – 5,71 metrs, kas ir Latvijas šī vecuma grupas šī gada labākais rezultāts. Tā informē sporta statistiķis Andris Staģis.

Bronzas godalgu 110 metru barjerskrējienā izcīnīja baušķenieks Atvars Ernests Paļulis – finišēja pēc 15,18 sekundēm. Diska mešanā viņam sestā vieta ar rezultātu 46,01 metrs. Vēl viena baušķeniece Betija Rutka kārtslēkšanā bija sestajā vietā ar rezultātu divi metri. Tā informē Bauskas BJSS trenere Ilona Kupčiuna.

Lieliski panākumi Iecavas pilsētas un pagasta sporta skolas «Dartija» audzēkņiem. Latvijas šīs sezonas labāko rezultātu augstlēkšanā uzrādīja Niklass Kalniņš – 1,9 metri, reizē uzvarot šajā disciplīnā. Trīs medaļas Adrianai Krūzmanei – zelta godalga jauktajā mazajā zviedru stafetē, kur skrēja Elizabete Kociņa, Francis Gustavs Gelpers, Adriana Krūzmane un Emīls Lamba, finišējot pēc divām minūtēm un 8,59 sekundēm, sudraba medaļa Adrianai Krūzmanei 400 metru skrējienā – 59,4 sekundes un bronzas godalga augstlēkšanā – 1,66 metri.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju