Bauskas sākumskolas skolotāja apgūst modernās mācību metodes 7

Bauskas sākumskola turpina iekļauties mūsdienīgas, modernas izglītības sistēmas ieviešanā. Par to liecina skolotājas Līgas Bajāres iegūtais apliecinājums strādāt par Eiropas skolu sadarbības tīkla «eTwinning» Latvijas vēstnesi.

Kustības «eTwinning» mērķis ir veicināt izglītības iestāžu sadarbību, nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā. Pedagogi aktīvi iesaistās tālākizglītībā, apgūstot arvien jaunas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju metodes. Par savu jauno misiju L. Bajāre stāsta, ka vēstnieku mērķis ir popularizēt «eTwinning» ideju un izplatīt īstenoto projektu labās prakses piemērus. Vēstnieks organizē informatīvos pasākumus, vada nodarbības, konsultē un rosina pedagogus izstrādāt projektus.

«Pati esmu īstenojusi vairāk nekā desmit projektus, esmu saņēmusi vairākus kvalitātes sertifikātus. Man vienmēr patikuši izaicinājumi, tādēļ izlēmu pieteikties un kļūt par «eTwinning» vēstnieci. Tas man būs ne tikai papildu pienākums un atbildība, bet arī plašas iespējas profesionālajai izaugsmei,» skaidro L. Bajāre.

Skolotāja ir noslēgusi līgumu un drīkst vadīt ievadkursus pedagogiem visā Latvijā. Pirms nedēļas viņa jau strādāja Balvu novada Bērzpils vidusskolā.

Vairāk par šo tematu lasiet laikrakstā «Bauskas Dzīve» piektdien, 15. jūnijā.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 7

prieks

Prieks par skolotāju Līgu.Tikko te daži gaudās, ka nesot neviena, ko izvirzīt titulam - Bauskas novada lepnums. Skolotāja Līga ir Bauskas novada lepnums.

pirms gada, 2018.06.13 22:40

Nu, nu.

Tālu viņai vēl līdz lepnumam.

pirms gada, 2018.06.14 15:01

metode

Bez Twininga skolās vēl jāiemāca lasīt un rakstīt. Ja to visu var pagūt atvēlētajā laikā, tad var lepoties skolotājs pats ar sevi. Pretējā gadījumā čiks vien ir!

pirms gada, 2018.06.14 16:15

Arī prieks!

Tālu ne tālu, bet savu darbu dara labi!

pirms gada, 2018.06.14 16:19

))

Tu saki?

pirms gada, 2018.06.14 18:10

...

Kurš tad sunim asti cels, ja ne pats. :)

pirms gada, 2018.06.14 19:02

Ak

Neapsakužu skolotājus! Nedari - slikti - dari - slikti.... Ka tik kādu paknābāt! Būtu labāk priecājušies, ka novadā talantīgi pedagogi! Tak Jūsu bērnus māca! Atver veikalu - atkal slikti!!! Ka tik anonīmi izgāzt savas s.......... . Picērija slikta, visur humpalas.... Viss Jums slikti baušķenieki!? Varbūt nomazgā logus? Izlasi kādu grāmatu un izdari kādu labu darbu! ?Pasaule paliks gaišāka!

pirms gada, 2018.06.16 23:12

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju