Bauskas poliklīnikā būs divas jaunas iekārtas 5

Noslēgušies SIA «Bauskas slimnīca» abi aprīlī izsludinātie publiskā iepirkuma konkursi par jaunākās paaudzes osteodensitometrijas un triecienviļņu iekārtu iegādi, liecina informācija iestādes mājaslapā.

 

Konkursā par jaunākās paaudzes osteodensitometrijas iekārtas iegādi uzvarēja uzņēmums SIA «A.MEDICAL» ar līgumcenu 36 000 eiro bez PVN. Kopējā summa, ieskaitot PVN, sasniedz 43 560 eiro. Konkursā piedalījās trīs pretendenti, bet SIA «TRADINTEK» un SIA «Arbor Medical Korporācija» iesniegtie piedāvājumi bija dārgāki.

 

SIA «Bauskas slimnīca» valdes loceklis Uģis Zeltiņš «Bauskas Dzīvei» jau iepriekš paskaidroja, ka iekārtu paredzēts lietot osteoporozes diagnosticēšanai. Tā ir skeleta sistēmas saslimšana, ko raksturo kaulu masas samazināšanās. Tā būs rentgena iekārta, kas pārbaudīs kaulu blīvumu. Tehniskajos parametros norādīts, ka tā paredzēta mugurkaula, augšstilbu un gurnu izmeklējumiem. Līgumā teikts, ka iekārtai jābūt uzstādītai astoņu nedēļu laikā. Tātad pacienti to varēs izmantot jūnijā.

 

Konkursā par triecienviļņu iekārtas iegādi, ko traumatologs lieto kaulu un locītavu sistēmas ārstēšanai, uzvarēja firma SIA «Arbor Medical Korporācija», kas reģistrēta Ķekavas novadā. Kopējā līgumcena ir 22 998 eiro bez PVN jeb 27 827,58 eiro ar PVN. Šajā konkursā pieteicās divi pretendenti. SIA «A.MEDICAL» piedāvājums neatbilda tehniskās specifikācijas prasībām. Līgumā norādīts, ka triecienviļņu iekārtai jābūt piegādātai jau maija otrajā pusē.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

osteoporoze

Iekārta būtu labi,bet kur speciālisti? Bauskas slimnīcā tādu nav,cenas būs nesamaksājamas.Sen būtu jādomā par profesionāļu piesaisti Bauskai,bet kam tas interesē,izrakstīs no Rīgas,tāpat kā zobārstiecībā. Pusgadu vienu zobu labo.

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 10:47

..

Ja nebūtu speciālistu iekārtas nepirktu.

pirms 6 gadiem, 2014.05.08 10:20

Tante Soņa

Uz iepirkumiem var smuku piķi ielikt savā mac...ā!!!!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 13:24

pacients

apartura protams laba lieta,bet vai slimnica ir profesianals traumotologs?

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 13:37

Iedzīvotāja

Piekrītu iekārtas jaunas, speciālistu nav.pati to esmu izjutusi ,bija jābrauc uz Rīgu meklēt speciālistu.

pirms 5 gadiem, 2016.01.11 19:54

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju