Bauskas pilī izrādīs vampīrfilmu «Kas notiek krēslā» 2

Piektdien, 27. aprīlī,  Bauskas pilī rādīs Jaunzēlandes komiķu Džemeina Klementa un Taika Vaititi satirīsko vampīrkino parodiju «Kas notiek krēslā», portālu informēja Bauskas pils pārstāve Ruta Garklāva.

Viņa stāsta, ka minētajā kinolentē atainots, kā būt vampīram mūsdienu pasaulē, kur vienā mājā kopā mīt četri vampīri - Viago, Dīkans, Pīters un Vladislavs. Viņus satrauc mūsdienīgas, pasaulīgas problēmas – nepārtraukti kāpjošās īres cenas, iekļūšana naktsklubos, kā arī strauji mainīgā apkārtējā vide. Viņi strīdas par to, kurš mazgās traukus un ik pa laikam sastrīdas ar vilkačiem.

Filmas gaitā tiek izsmietas dažādas labi zināmas vampīru klišejas – parādīta vampīru attieksme pret krucifiksiem, ķiplokiem un saulrietu. Kā arī beidzot varēs uzzināt patiesos iemeslus vampīru vēlmei pēc nevainīgiem upuriem, un cik grūti ir sapucēties vampīram, ja nevar redzēt savu atspulgu spogulī.

«Kas notiek krēslā» ir izcils paraugs tā saucamajam mockumentary žanram (viltus dokumentālais stils), kā arī ir oriģināla, asprātīga un lieliska melnā komēdija par vampīru dzīves «virtuvi».


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Rūķis

Filma laba - melna humora cienītajiem!
https://www.youtube.com/watch?v=IAZEWtyhpes

pirms 2 gadiem, 2018.04.26 18:01

NA humors

Bauskas novada Domes priekšsēdētāja krēslā,vai ?

pirms 2 gadiem, 2018.04.27 14:34

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju