Bauskas novada uzņēmējus aicina tiešsaistē apmeklēt «Zemgales Biznesa kluba» pasākumu 4

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), AS «Swedbank» un Bauskas novada pašvaldība  aicina uzņēmējus piedalīties «Zemgales Biznesa kluba» pasākumā,  kas notiks piektdien, 29. maijā, tiešsaistes režīmā, portālu informēja pašvaldībā.

LTRK  Zemgales reģiona Jelgavas nodaļas vadītāja Baiba Nolberga paskaidroja, ka uzņēmēji norādītajā datumā aktualitātes varēs uzzināt «GoToMeeting» platformā laika posmā no pulksten 13 līdz 15:30. Lai saņemtu dalības piekļuvi, interesentiem par obligātu ir noteikta reģistrēšanās līdz 25. maijam, sūtot savu pieteikumu uz  jelgava@chamber.lv .

Pasākumā plānota LTRK valdes priekšsēdētājs Jāņa Endziņa uzruna, kurā viņš informēs par LTRK jaunumiem, tajā skaitā arī par progresu Ekonomikas ministra vadītajā pēckrīzes ekonomikas attīstības darba grupā. Tāpat uzņēmēji varēs uzzināt informāciju, kas skar jauno ES daudzgadu budžetu, kā arī plānotos papildus finanšu instrumentus ES dalībvalstu ekonomikas atjaunošanas vajadzībām. Tiešsaistē tiks atklātas arī aktualitātes no Bauskas novada pašvaldības un Bauskas Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

gaidis

atskaiti par izlietoto izšķērdēto naudu, ok?

pirms 8 mēnešiem, 2020.05.20 20:43

snobs

Vājprāts, cik to liekēžu-asociatoru, visāda veida viņu vadītāju ir, gan jau kādi tūkstoši 50, varbūt vairāk? Vēl jāpieskaita sabiedrisko organizāciju visāda veida un ranga darboņi, Latvijas republikai nepieciešami kā gaiss un ūdens, ja ne vairāk. Kādreiz šausminājāmies par krievu laikā uzpūstajiem pārvaldes "orgāniem" bet kas tagad? Tie laiki pret šodienu nobāl, tā vien liekas ka no šādiem "uzņēmumiem" visa Latvijas uzņēmējdarbība vien sastāv.

pirms 8 mēnešiem, 2020.05.20 21:38

aktīvists

Pareizi, tāpēc jau ir arī tas darbaspēka trūkums.

pirms 8 mēnešiem, 2020.05.20 21:40

Vilis

Tādēļ jau tautsaimniecība stagnē.Pārāk daudz darbības imitētāju+arhaisks ierēdniecības aparāts kuram motivācija-galvenais alga laikā un,dies pasarg,lai tik pakaļas nebūtu no krēsliem jāpaceļ.

pirms 8 mēnešiem, 2020.05.21 11:50

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju