Bauskas novada pansionātā «Derpele» pakalpojumus turpmāk sniegs Latvijas Sarkanais Krusts 8

No 1. marta ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pansionātā "Derpele" Bauskas novadā nodrošinās biedrība "Latvijas Sarkanais Krusts" (LSK), lēmusi novada dome.

Dome noslēgusi ar LSK deleģēšanas līgumu par sociālā pakalpojuma - ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijā pilngadīgām personām - nodrošināšanu Bauskas novada pašvaldības iedzīvotājiem. Lai LSK pakalpojumu nodrošinātu, biedrībai bezatlīdzības lietošanā nodotas trīs pansionāta ēkas.

LSK ģenerālsekretārs Uldis Līkops novada deputātiem skaidroja, ka biedrībai novadā pieder ēka, bijusī skola, uz kuru nākotnē plānots pārcelt "Derpeles" klientus, kas pašlaik izmitināti trīs pansionāta objektos. Ēkā gan nepieciešami remontdarbi.

Līkops uzsvēra, ka "Derpeles" ēkas nenonāks LSK īpašumā, un pēc atbrīvošanas tās atkal varēs izmantot pašvaldība.

Biedrība pārņem esošo "Derpeles" noslēgto ārpakalpojumu līgumu saistības, kas saistītas ar ēdināšanu, inventāra, medikamentu piegādi un citiem pakalpojumiem, kas nepieciešami ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma nodrošināšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

varētu padomāt

vai Bauskas novadam visus vajadzīgos "pakalpojumus" nevarētu sniegt, piemēram, Jelgavas pašvaldība, un uz ieekonomēto algu rēķina salabot tos pašus grants ceļus

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.02 12:02

ko nu

Ka tik mazāk pašiem ko darīt..Nez ko dara sociālais dienests tagad, kad pakalpojumi atdoti??

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.02 12:19

Aktuāli

Kā jau Bauskā pieņemts ir jāpaplašinās.

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.02 17:17

Ku-kū

Kurš ir autors šim skrecelējumam? Pirms publicējiet, pārbaudiet faktus!

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.02 19:17

Sviesc

Derpele un soc dienests ir 2 autonomas pašvaldības iestādes un soc dienests nekad nav darījis pansionāta darbu. Tas turpinās darīt savējo, tāpat kā līdz šim....

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.02 21:29

to tik vēl vajadzēja

lai sociālā dienesta kundzītes ar lakotiem nagiem gar nespējniekiem čamdītos....

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.03 09:59

Pilnīgs čau

Kad pats kļūsi par nespējnieku, tev būs vienalga, kurš un ar kādiem nagiem ap tevi čamdīsies, atradies mēsls, kurš vēl gribēs izvēlēties...

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.03 21:09

INGA

Tas jau labi,kad būs normālas telpas paansionāta iemītniekiem,normāli darba apstākļi darbiniekiem,tur ir ļoti liela šaurība,un darbinieki tur tik tiešām strādā ļoti rūpīgi,un darba viņām ir daudz.Zinu ,ko rakstu,jo katru mēnesi eju apciemot radinieci.Protams,žēl,ka tas būs no pilsētas patālu,bet gan jau būs labi,tāpat tur ir parks,būs lifts,cilvēki varēs nokļūt no telpām laukā,iedzīvosies un būs apmierināti.

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.05 14:30

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju