Bauskas novada iedzīvotājus aicina piedalīties konkursā «Mēs savam novadam» 6

Bauskas novada pašvaldība izsludinājusi projektu konkursu «Mēs savam novadam». Uz finansējumu tajā var pretendēt novadā reģistrētās nevalstiskās organizācijas, portālu informēja pašvaldībā.

Pašvaldība konkursā iesniegto ieceru īstenošanai atvēlējusi 10 000 eiro. Viena organizācija var cerēt uz atbalstu līdz 1000 eiro. Konkursa nolikumā apstiprināts, ka projekta aktivitātēs ieguvējiem jābūt novada iedzīvotājiem. Uz finansējumu var cerēt organizācijas, kuras paredzējušas uzlabot brīvā laika pavadīšanas iespējas, veicina sporta aktivitātes, paredz vides sakārtošanu, publiski pieejamu teritoriju labiekārtošanu.

Naudu varēs piešķirt būvmateriālu iegādei, būvdarbiem, aprīkojuma un inventāra pirkšanai, kancelejas preču un materiālu iegādei, transporta pakalpojumiem un dalības maksai, ja tas saistīts ar izglītojošu pasākumu apmeklēšanai Bauskas novadā, pasākumu organizēšanai, lektoru un ekspertu atalgojumam, pasākumu reklāmas izdevumiem.

Nav noteikts konkrēts projekta realizēšanas laiks, taču atskaite par paveikto jāiesniedz līdz šī kārtējā gada 20. decembrim. Pieteikumus Bauskas novada administrācijā gaidīs no 2. marta līdz 23. martam. 

Konsultācijas par projektu pieteikumu sagatavošanu sniegs Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Ieva Spriņķe (tālr. 65795188, e-pasts: ieva.sprinke@bauska.lv) un teritorijas plānotāja Dace Platonova (tālr. 63963972, e-pasts: dace.platonova@bauska.lv).

Ar konkursa nolikumu, pieteikuma veidlapām, vērtēšanas kritērijiem var iepazīties pašvaldības interneta vietnē bauska.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Renāte

Hei! Izskatās, ka Bauskā būs trenažieri vingrošanai brīvā dabā! APSVEICAMI! 22.02.2020. biju Aizkrauklē uz koncertu - pirms tam ekskursija pa pilsētu. Ļoti daudz trenažieru, kur izvingroties un jauki pavadīt laiku - pat kopdarbs ar brāļiem lietuviešiem peldvietā pie Daugavas = Pļaviņu jūras (Kapteiņa krodziņš). Maziem bērniem arī atrakcijas un trenažieri - nu izcili. Kad kaut kas tāds būs Bauskā? Vai mēs par maz naudiņas pelnām Bauskas pašvaldībai strādājot citās Latvijas pilsētās, bet nodokļus sūtām BAUSKAI ! Vai būs? Deputāti, nu PASOLIET!

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.26 12:38

Duduu

Bija kāds tur projekts Bauskā izveidot atpūtas parku pie šosejas uz Lietuvas pusi. Cik tas diez tālu saprojektēts? Trenažieri bija uzstādīti aiz 2.vidusskolas, bet vai pieejami, nezinu.

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.26 18:44

antiņš

Viss, kas šeit notiek, ir nožēlojami no visām pusēm ņemot. Un nožēlojami tāpēc ka lokamies svešiem vējiem līdzi, nav mugurkaula lai darītu pa savam.

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.26 16:57

tantiņš

Vai tik tavs vējš nepūš uz....
vajag tik saņemties,, var tak viskautko izdomāt, nevajag tak uz runas vīriem paļauties. Katram atradīsies kāds metāla gabals, un tt.

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.26 22:18

priekš tantiņš

atradies bum, bum ...

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.27 21:07

Trenažieris

Te jau tikai tiek piedāvāta iespēja pašiem rakstīt projektu,pēc tam to pašiem realizēt,Pašiem rakstīt atskaites utt. Tam vajag daudz laika ,enerģijas un izdomas. Pa 1000 eur nekas īsti nesanāk.

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.26 17:17

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju