Bauskas novada domē gaidāma deputātu maiņa 49

Sākusies deputātu rotācija Bauskas novada domē. «Nacionālās apvienības» saraksta pārstāve Sandra Ķisele pieņēmusi lēmumu pamest deputāta krēslu un palikt Īslīces pagasta pārvaldes vadītājas amatā. Viņas vietā, visdrīzāk, nāks nākamais, kas saņēma lielāko vēlētāju atbalstu – Jānis Kalniņš no Skaistkalnes.

«Man septiņu dienu laikā bija jāpieņem lēmums, vai palieku deputāte un pametu Īslīces pagasta pārvaldnieces amatu vai palieku darbā, jo likums neļauj šos abus amatus apvienot. Un pašlaik es neesmu gatava atstāt savu pagastu,» tā S. Ķisele. «Bauskas Dzīvei» viņa atzina, ka pat neesot cerējusi, ka tiks domē – piedalījusies sarakstā ar mērķi atbalstīt savu partiju.

Pēc S. Ķiseles lielāko vēlētāju atbalstu saņēmis bijušais Vecumnieku novada domes deputāts Jānis Kalniņš. «Esmu gatavs strādāt domē – tāpēc jau vēlēšanās startēju. Jo, ja piedalies, ir jābūt gatavam strādāt kā deputātam,» pārliecināts ir J. Kalniņš. Viņš neatbalsta šādus gājienus ar deputātu mandātu nolikšanu un atceras, kā savulaik katru reizi tā darīja bijušais Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Guntis Kalniņš, kad viņš vēl bija izpilddirektora amatā. «Daudzi tāpēc neiet balsot, jo – kad ievēl kādu personu, kas noliek mandātu, tādējādi tiek pievilti vēlētāji,» tā J. Kalniņš.

Apvienotā Bauskas novada domē, pēc J. Kalniņa vērtējuma, galvenais būs domāt par visa novada vajadzībām, bet viņš cer, ka lielāku uzmanību pievērsīs ciemiem. «Tālākajiem ciemiem resursu vienmēr pietrūkst – Taurkalnei, Zālītei, Skaistkalnei un citiem. Ja izdotos dabūt asfaltu līdz ciemiem un sakārtot sabiedrisko transportu, lai var labi sasniegt novada centru – tas būtu unikāls panākums,» vērtē  J. Kalniņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju