Bauskas kultūras centrs turpina strādāt 5

Bauskas kultūras centrā (BKC)  darba ritms nav apstājies. Par to, kur tiks novirzīti nenotikušo, bet BKC budžetā plānoto pasākumu līdzekļi, vēl netiks lemts.  Vimbu svētkiem plānotie 10 000 eiro ieguldīti BKC uzturēšanā, uzlabojot ēkas ugunsdrošību un veicot telpu remontu.

BKC direktors Jānis Dūmiņš informēja, ka BKC pastāvīgi nodarbināti 20 strādājošie, patlaban visi cenšas maksimāli strādāt un veic detalizētu darbu uzskaiti. BKC patlaban tiek kārtoti administratīvie dokumenti, arhivē un digitalizē senāku laiku audiovizuālos materiālus, tiek izstrādāti jauni iekšējie dokumenti, pārstrādāti esošie, tiek meklēti un iesniegti projektu pieteikumi fondiem. Turpinās darbi amatierkopu tērpu noliktavā – top jauni plaukti un papildu apģērbu stangas, lai kolektīvu skatuves tērpu un aprīkojuma uzglabāšana būtu ērtāka. Izstrādāts kultūras centra otrā stāva foajē vizuālais un tehniskais risinājums, kas pašu spēkiem arī tiks īstenots.

«Cenšamies paveikt darbus, kam ikdienā, strādājot nepārtrauktā telpu pārslodzes režīmā, pietrūcis laika. Mēs pārdzīvojam par notiekošo. Mums šis ir ne tikai maizes, bet arī sirds darbs. Pirmo reizi piedzīvojam situāciju, kad kultūras darbiniekiem brīvas ir sestdienas, svētdienas un svētku dienas,» stāsta J. Dūmiņš. Iestādes direktors kopš 14. aprīļa ir ikgadējā atvaļinājumā, maijā «brīvsolī» dosies vēl četri darbinieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Jautājums

Vai šis jaukais apcerējums ir Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību pašslavinātājas gara darbs ar autores pseidonīmu www.bauskasdzive.lv. Vai šis publicējums tika apmaksāts no pašvaldības budzeta?

pirms gada, 2020.05.02 12:47

BNA identitāte

Pseidonīmu pieņem labskanīguma, politisku apsvērumu dēļ, piemēram, slēpjot patieso identitāti, kā arī, lai akcentētu kādu savai darbībai vai daiļradei raksturīgu iezīmi. Dažreiz tiek izmantots kolektīvs pseidonīms, ar ko parakstās vairāki autori.

pirms gada, 2020.05.02 21:51

Kā vienmēr

Pārslodze, izdegšana, pietrūkst laika... Ejiet, 20 degošie jaukumiņi, pastrādāt kārtīgu darbu! Uzzināsiet, ko nozīmē strādāt!

pirms gada, 2020.05.02 18:50

Njā

No vienas puses, protams, 20 nodarbinātie, visi grib ēst utt, taču no otras puses.. Kāpēc ir jānodarbina Kultūras centrā 100% darba spēks brīdī, kad kultūras pasākumi, vismaz klātienē, ir atcelti un klātienē šogad visticamāk arī netiks atjaunoti?

pirms gada, 2020.05.05 08:49

Amēlija

Apbrīnojami, ka Bauskas baseins turpina savu darbību, vai nebūtu pareizi darbiniekus laist atvaļinājumā ?

pirms gada, 2020.05.05 13:47

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju