Bauskas kultūras centrā aicina uz koncertu «Pavasara poēma» 1

Piektdien, 13.martā, Bauskas kultūras centrā interesenti aicināti uz muzikālu pasākumu «Pavasara poēma». Koncerta klausītājus sagaida iepazīšanās ar dažādu stilu mūziku un izpildītājām, portālu informēja Bauskas Mūzikas un mākslas skolas direktore Anita Velmunska.

Paredzēts, ka sarīkojumā uzstāsies Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas Ilonas Meijas flautas klases audzēknes – Bauskas Mūzikas un mākslas skolas absolvente  Klēra Kuļikauska, Elīna Čeprova, Kate Sabīne Lasmane, koncertmeistare – Sintija Šteinkopfa.
«Ļoti svarīgi ir mācību procesā pēc iespējas biežāk kāpt uz skatuves. Koncerts ir savā ziņā atskaites punkts ceļā uz Kārļa Štrāla XX Starptautisko konkursu «Jaunais flautists»,» atzīmēja A. Velmunska.

Viņa atklāja, ka koncertā izskanēs gan ārzemju, gan latviešu komponistu darbi. Būs dzirdama mūzika no baroka laika līdz pat mūsdienām.

«Koncerts pavasarīgās noskaņās, ar mērķi likt klausītājiem sajust pavasari caur mūziku un izbaudīt pavasarīgi skanīgu vēlo pēcpusdienu,» rezumē A. Velmunska.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vīruss

Es nākšu.

pirms 4 mēnešiem, 2020.03.12 11:38

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju