Bauskas kultūras centrā aicina uz deju koncertu ««Vēlreiz» Meteņos»

Sestdien, 22. februārī, Bauskas kultūras centrā (BKC) notiks deju koncerts ««Vēlreiz» Meteņos». Uzstāsies četri dažādi deju kolektīvi, ko vieno nosaukums «Vēlreiz», kopīgi iezīmējot latviešu gadskārtu svētkus Meteņus – brīdi, kad īsās ziemas dienas kļūst garākas un laiks sāk griezties uz pavasara pusi, portālu informēja BKC pārstāve Lelde Feldmane-Zajarska.

Viņa stāsta, ka šogad uz kopīgo sadanci aicina Bauskas kultūras centra Eiropas deju kopa «Vēlreiz». Senioru dāmu kolektīvs izpilda dažādu žanru dejas, klasiskās tautu dejas repertuāru papildinot ar balles dejām – valsi, rumbu un ča-ča-ča.

«Šo tradīciju – saturēt kopā deju kolektīvus, kam nosaukums ir «Vēlreiz», – iedibināja pērn, kad Tukuma senioru deju grupa «Vēlreiz» sasauca vārdabrāļus uz kopīgu koncertu. Arī šogad kolektīvs uzstāsies ar trim pašu izraudzītām dejām enerģiskā Valda Drunka vadībā. Koncerta programmu papildinās vēl divi deju kolektīvi «Vēlreiz» – Alsviķu kultūras nama senioru deju grupa ar vadītāju Ilzi Līviņu un Ventspils vidējās paaudzes mūsdienu deju kolektīvs ar vadītāju Everitu Panfiļonoku. Kaut arī visus vieno kopīgs nosaukums, deju izpildījums būs atšķirīgs gan stila, gan žanra ziņā, atbilstoši kolektīva sastāvam un paaudzei,» atzīmēja L. Feldmane-Zajarska.

Inese Smilškalne Bauskas kultūras centra senioru deju kopu «Vēlreiz» vada jau kopš 2011. gada, nākamgad kolektīvs svinēs 10 gadu jubileju. Viņa atzīst, ka dalībnieku vēlme dejot nepazūd, pamatsastāvs kopš dibināšana nav mainījies, tieši pretēji – dejotāju ir arvien vairāk, tagad kolektīvā ir 22 dāmas. Mēs esam kolektīvs no Latvijas dienvidiem, un mūsu temperamentu atvēsina vien tuvie Lietuvas ziemeļi, ar smaidu sejā Inese raksturo savu deju grupu.

Ieeja koncertā bez maksas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju