Bauskas, Iecavas un Vecumnieku ugunsdzēsēji saņem apbalvojumus 2

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, kas bija 17. maijā, un Ugunsdzēsības Latvijā 155. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes (ZRB) amatpersonām šonedēļ tiks pasniegti Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi, portālu informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Viņa paskaidroja, ka ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī un noteiktos ierobežojumus, šogad svinīgais pasākums, kurā parasti tiek pasniegti apbalvojumi, nenotiks. Taču no 18. līdz 21. maijam apbalvojumi tiks pasniegti dežūrmaiņu pieņemšanas-nodošanas laikā, tādējādi arī šajā saspringtajā laikā godinot tos cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus. Apbalvojumus saņems arī ugunsdzēsēji glābēji, kuri savus darba pienākumus pilda Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novadā.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu pildīšanu, sasniegumiem dienesta pienākumu pildīšanas laikā, ieguldījumu VUGD attīstībā, Valsts Ugunsdzēsības 155. gadadienā:

Speciālā dienesta pakāpe «kapteinis» pirms termiņa piešķirta Iecavas posteņa komandierim Aleksandram Ivanovam.

Ar Iekšlietu ministrijas Pateicību apbalvots Bauskas daļas ugunsdzēsējs glābējs Mārcis Pumpurs.

Ar VUGD II pakāpes apbalvojuma zīmi «Par priekšzīmīgu dienestu» apbalvots Bauskas daļas komandieris Vadims Kuzmičs.

Ar VUGD III pakāpes apbalvojuma zīmi «Par priekšzīmīgu dienestu» apbalvots Edgars Ērglis, Bauskas daļas vada komandieris.

Ar VUGD Goda rakstu apbalvoti: Andris Jankūns (Bauskas daļas vada komandiera vietnieks), Jānis Paeglis (Bauskas daļas vada komandiera vietnieks) un Andis Rudevičs (Bauskas daļas ugunsdzēsējs glābējs).

VUGD Pateicība izteikta Bauskas daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam) Arnoldam Dāboliņam.

VUGD Zemgales reģiona brigādes Pateicība izteikta Vecumnieku posteņa komandierim  Visvaldim Janelim.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

!

Visvaldi sveic arī skaistkalnieši!

pirms 12 dienām, 2020.05.19 17:06

Zane

Visvaldis labākais

pirms 11 dienām, 2020.05.20 11:38

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju