«Bauskas BJSS/SC Mēmele» futbolisti izcīna pirmo uzvaru

Triumfa pilnu mirkli piedzīvojuši «Bauskas BJSS/SC Mēmele» futbolisti, kas Latvijas futbola 2. līgas spēlēs guvuši pirmo uzvaru, ar rezultātu 2:1 pārspējot «AFA/Olaine» vienību.


Pirms «Bauskas BJSS/SC Mēmele» mājas mača ar «AFA/Olaine» nekas īsti neliecināja, ka tiks gūts panākums – pretinieki tomēr līdz šai spēlei turnīra tabulā bija stabili pa vidu, kamēr baušķenieki jau otro gadu ir pastarīši. Tomēr pastarīšus neuztrauca, kāda ir turnīra tabula.

Maču 21. jūlijā «Bauskas BJSS/SC Mēmele» spēlētāji sāka aktīvāk un interesantāk nekā pretinieki. Zināšanai – mūsu komandā spēlē gan baušķenieki, gan iecavnieki. Jau pirmajā puslaikā bija vairākas epizodes, kuras liecināja, ka mājinieki var ļoti veiksmīgi pabeigt šo spēli, bet bumba vārtos negāja. Spēles disciplīna bija laba, aizsardzība centīgi strādāja, piespēles virzījās, bet noslēguma nebija.


Otro puslaiku tomēr veiksmīgāk sāka viesi. Viņi ieguva arī tiesības uz 11 metru soda sitienu, ko veiksmīgi atvairīja Bauskas vienības vārtsargs un treneris Nauris Smaļķis. Turpinājumā vārtus guva viesu komandas spēlētājs Oto Renārs Lūsis.


Mūsējie turpināja uzbrukt, bet olainieši ļoti veiksmīgi izspēlēja aizmugures stāvokļus. Pretinieku vienība bija tehniska, ļoti prasmīga, un mūsu uzbrucēji nemitīgi zaudēja bumbu neprecīzu piespēļu dēļ. Vienu no neveiksmēm izmantoja viesi, aizskrienot uzbrukumā un raidot bumbu vārtos, bet tad noteikumi bija pret viņiem – šoreiz aizmugures stāvoklī viesus noķēra mūsējie.


Tomēr pamazām Bauskas sportisti atrada risinājumus viesu pozīcijām un veiksmīgi izspēlēja tieši momentu, kad pretinieki cerēja noķert mūsējos atkal aizmugures stāvoklī – Kaspars Priedols 85. minūtē ļoti veiksmīgi izsita no pustālās distances vārtu augšējā stūrī – 1:1.

Mačā sākās asumi spēlētāju vidū, un spēle ieilga. Tas nāca par labu mūsējiem – iecavnieks Raimonds Ivenkovs izmantoja pretinieku nesaprašanos un no pustālās distances guva vārtus – 2:1. Turpinājumā olainiešu mēģinājumi atspēlēties bija nesekmīgi.


Komandai tas bija pirmais mērķis Latvijas 2. līgas futbola čempionātā – gūt pirmo uzvaru. «Vajadzēja 14 spēles, lai izcīnītu pirmo uzvaru,» smaida N. Smaļķis. Vienībai šī gada čempionātā palikusi vēl viena spēle, un jau ilgāku laiku ir skaidrs, ka tālāk šogad netiks, bet vismaz viens mērķis ir piepildīts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju