Bauskas biznesa inkubatorā sāksies pieteikšanās pirmsinkubācijas periodam

No 6. līdz 17. aprīlim Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Bauskas biznesa inkubatorā sāksies pieteikšanās pirmsinkubācijas periodam. Saistībā ar ārkārtas stāvokli valstī šis process šoreiz notiks attālināti.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Bauskas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Madara Zemke informēja, ka pieteikšanos pirmsinkubācijas periodam var veikt trīs veidos. Pirmais – nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz liaa@liaa.gov.lv. Iesniegšanas termiņa laika zīmogs – 17. aprīlis. Otrs variants – elektroniski, nosūtot ar roku parakstītu un ieskanētu PDF formātā pieteikumu uz bauska@liaa.gov.lv. Jāparaksta katra pieteikuma lapa. E-pasta iesūtīšanas termiņš – 17. aprīlis. Trešais variants – pa pastu, nosūtot izdrukātu un parakstītu iesniegumu uz pasta adresi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai, Pērses iela 2, Rīga, LV-1442. Ar pasta zīmogu, ka sūtījums izsūtīts līdz 17. aprīlim ieskaitot. «Visa pieteikšanās notiek attālināti. Ja rodas problēmas ar pieteikumu aizpildīšanu, droši sazinieties ar mums,» informē M. Zemke.

Speciāliste informēja, ka pašlaik vismaz līdz 14. aprīlim LIAA Bauskas biznesa inkubators ierobežo kopstrādes telpas izmantošanu un nodrošina pakalpojumu sniegšanu tikai attālināti. Bauskas biznesa inkubators apkalpo Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadus.

Pirmsinkubācijas periodam aicina pieteikties tos, kas vēl plāno par savu uzņēmumu, kam ir biznesa ideja, produkts, bet pietrūkst kaut kā uzņēmuma izveidošanai. Plānota virkne apmācību – kā attīstīt ideju, atrast klientus un citas nodarbības. Būs iespēja saņemt profesionāla biznesa konsultanta palīdzību, piedalīties tirdziņos, iegūt kontaktus un daudz cita veida informācijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju