«Bauskas alus» apgrozījums pērn pieauga par 4,2%

Alus darītava "Bauskas alus" pagājušajā gadā strādāja ar 5,226 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 29,2% - līdz 635 635 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka kompānijas apgrozījuma palielināšanās aizvadītajā gadā ir skaidrojama ar akcīzes nodokļa palielināšanos alum no 2017.gada 1.marta par 7,1%, kā arī produkcijas realizācijas apmēra pieaugumu par 1,4% alum un par 4,9% bezalkoholiskajiem dzērieniem.

Pagājušā gada beigās palielinājās kompānijas parāds bankām - aizņēmumi kredītiestādēm, jo 2017.gadā, piesaistot Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu, kompānija modernizēja ražošanas iekārtas, iegādājoties jaunas ražošanas iekārtas un apkures katlu, atlikušo summu apmaksājot no bankas līdzekļiem. Pērn kompānija arī veica kosmētisko remontu ražošanas, uzglabāšanas un administratīvajās telpās.

2018.gadā kompānija galvenokārt plāno koncentrēt darbību uz pārdošanas apmēru palielināšanu visos tirgus segmentos. "Bauskas alus" arī plāno veikt kosmētiskos remontus administratīvajā ēkā, ražošanas ēkā, gatavās produkcijas noliktavā un arī katlu mājā. Tāpat kompānija plāno strādāt pie siltumizolācijas atjaunošanas ūdens vadiem, un esošo vadu izolēšanas ar aizsargapvalku.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka "Bauskas alus" 2016.gadā strādāja ar 5,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 11,6% - līdz 492 076 eiro.

"Bauskas alus" ir reģistrēts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 786 996 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Latvijā reģistrētā kompānija "BA Holdings". "Bauskas alus" ražo alu, bezalkoholiskos iesala dzērienus "Veselība", "Porteris", tējas sēnes dzērienu "Dr. Kombucha" un dabīgi raudzētu kvasu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju