Bauskas 2. vidusskolas sporta laukuma izbūve notiek pēc plāna 8

Bauskas 2. vidusskolas sporta laukuma un tam piegulošās teritorijas vērienīgā pārbūve rit atbilstīgi noteiktajam grafikam, portālam apliecināja celtniecības firmas «Reaton Ltd» būvdarbu vadītājs Pjotrs Solovejs.

Būvnieks pastāstīja, ka darbi rit atbilstīgi plānam un projekta nosacījumiem. Ja arī rodas kādas neparedzētas nianses, tempu tas nemazina.
 
P. Solovejs atzinīgi izteicās par projektu, kura realizācijā negaidītu problēmu neesot. Protams, kā jau tik apjomīgu būvdarbu laikā pienākas, iedzīvotājiem ir nelielas neērtības – transporta kustībai slēgts neliels Plūdoņa ielas posms. Tur jāveic kanalizācijas objektu izbūve, pēcāk uz brauktuves taps ātrumu ierobežojošais valnis. P. Solovejs sola ielu nākamnedēļ atvērt satiksmei.

Stadiona vietā pārvietots krietns daudzums zemes. Vienā laukuma malā tiek betonēti pamati, kurus izmantos riteņbraukšanas un skrituļošanas trasei. Jaunu veidolu iegūs bijušais futbola laukums. To izbūvēs līdz oktobrim, taču zāliena ieaudzēšanu atliks uz nākamo gadu.
 
Pēc pārbūves te vieta būs arī lodes grūšanas, modernam tāllēkšanas sektoram, multispēļu laukumiem ar gumijas segumu basketbolam, volejbolam un tenisam. Sava vieta tiks rasta ārtelpas trenažieriem un spēļu laukumiem. Vienu atsevišķo basketbola laukumu ziemā varēs izmantot kā slidotavu. Šie un vēl daudzi citi darbi firmai jāveic par pašvaldības atvēlētajiem 1 189 333 eiro.

Vairāk par šo tematu lasiet laikrakstā «Bauskas Dzīve» otrdien, 12. jūnijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

solījumiem ticēt?

"pēc plāna" vajadzēja šogad sākties Pilskalna ielas rekonstrukcijai, kas novilcināta jau no Takmiņa laikiem. Bet tas, laikam, vadoņiem par grūtu, "vieglāk paceļama" nauda atrodama sporta un izklaides būvēs

pirms gada, 2018.06.12 09:51

Jānis

Bauska ir uzplaukuma priekšvakarā !

pirms gada, 2018.06.12 18:55

ha ha

pec plana MEMELES iela jau reizes 5 atjaunota restaureta renoveta un ta talak. No vada jatnieks katru dienu brauc garam varbut ieveros.

pirms gada, 2018.06.12 19:30

Petuhs

Spriežot pēc plāna bērnu laukumā paredzēta trošu piramīda, man šķiet , ka nav pā labākā izvēle! Cik ir redzēts parasti stāv neizmantota, arī astoņniekā tāda ir , tukša!

pirms gada, 2018.06.13 07:20

Komentētājs

Visur remonti! Tas priecē! Kad savedīs kārtībā ceļa posmu no Bauskas zīmes uz Rītausmu ciemu? Drebinātājs ne pa jokam. Vai tiešām atbilstošajiem cilvēkiem nav kauns par tādu asfalta parodiju??????????????

pirms gada, 2018.06.13 08:01

Šo jautājunu

pajautā Latvijas Valsts ceļiem

pirms gada, 2018.06.14 07:16

Kungs no laukiem

Mūžam neapmierinātie plebeji !

pirms gada, 2018.06.13 12:21

bet kā savadāk?

ja kungs no laukiem katru gadu var atļauties no salona pārvest jaunu lepnāko džipu, par miljonu vērtu platībmaksājumu. Šim par amortizatoriem un piekari maza bēda

pirms gada, 2018.06.14 10:06

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju