Bauskas 2. vidusskolas komandas – veiksmīgākās sporta spēlēs šahā 1

Ar U14 vecuma grupas turnīru 21. martā aizvadītas šī gada Bauskas un Rundāles novada skolu sporta spēles šahā. Četru vecuma grupu turnīros kopš 2. februāra piedalījās 67 dalībnieki, pārstāvot 17 komandu.

Visās vecuma grupās startēja Bauskas 2. vidusskolas komandas, izcīnot pirmās vietas U20 un U14 grupā. Uzvarētāju vienībā cīnījās: U20 grupā – Aigars Miķelsons, Norberts Memmēns, Artjoms Kazmirčuks un Viktorija Švabe, U-14 grupā – Niklāvs Puķāns, Mariuss Moļņiks, Markuss Novikovs un Annija Prokofjeva. U12 vecuma grupā 2. vidusskolas komanda ierindojās otrajā vietā, bet U16 grupa samierinājās ar bronzas medaļām.

U12 vecuma grupā uzvarētāju godā Mežgaļu pamatskolas šahisti – Hevijs Trībers, Kristīne Anna Pātaga, Sandija Balde un Agate Straģe. Agates māsa Elīza kopā ar Ričardu Kalniņu, Ardi Tarvidu un Matīsu Edgaru Jankovski saņēma sudraba godalgas mežgaliešiem U14 vecuma grupā.

U16 vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Pilsrundāles vidusskolas šahisti –Valentīns Puntuzis, Vladimirs Sujetins, Vitālijs Jakubelovičs un Anastasija Strautniece.

Vecsaules pamatskolas šahistu izlases U16 vecuma grupā ierindojās otrajā vietā, U12 grupa izcīnīja trešo vietu.

Ar vienu otro vietu un divām trešajām vietām sporta spēļu sacensības noslēdza Bauskas Valsts ģimnāzijas komandas. Turnīros ceturtajā vietā ierindojās Griķu (U16) un Codes (U14) pamatskolas komanda.

Individuāli ar visām uzvarām sacensības noslēdza: U12 grupā – Everts Rūdolfs Lepsis un Agate Straģe, U14 grupā – Leo Jonikāns un Markuss Novikovs. U16grupā paši labākie bija Emīls Artis Elmanis, Vladimirs Sujetins, Arkādijs Pašišņaks un Anastasija Strautniece, bet U20 grupā visas uzvaras guva Viktors Priščenko un Norberts Memmēns.

Šogad skolu sporta spēļu sacensībās dambretē un šahā nepiedalījās tikai Īslīces vidusskolas un Mežotnes pamatskolas komandas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

U

un kuru tas interesē?

pirms 2 gadiem, 2018.03.25 19:25

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju