Bauskā stāstīs par interneta veikalu tirgošanās īpatnībām 2

Bauskas biznesa inkubatorā 26. aprīlī notiks publisks pasākums ««Etsy», «Amazon» un «Ebay» kā pārdošanas kanāls». Informatīvais pasākums ir viena no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Bauskas biznesa inkubatora aprīļa aktivitātēm. Interesentiem jāpiesakās laikus, jo vietu skaits ir ierobežots.

Būs divi lektori – Ivars Bandonis un Vilnis Dreimanis. SIA «Stracom IT» vadītājam Ivaram Bandonim ir pieredze e-komercijas izstrādē un attīstībā, kā arī praktiskā pieredze veikala attīstībā «Etsy» vietnē. Savukārt Vilnis Dreimanis ir darbojies, attīstot uzņēmumu «Velosock» un «Stenders» kontus «Amazon» vietnē. Lektori stāstīs par pārdošanas kanālu iespējām eksporta tirgus apgūšanai. Būs praktiski piemēri par e-veikalu atvēršanu un uzturēšanu, kā arī par to, kāds darbs jāiegulda veiksmīgā startā un kādi darbības principi jāievēro. Pieteikties pasākumam var līdz 23. aprīlim.

Šomēnes biznesa inkubatorā lemj par trīs jaunu komersantu uzņemšanu pirmsinkubācijas periodā. Tiek formēta jauna biznesa ideju autoru pirmsinkubācijas grupa. Ikviens, kam ir biznesa ideja un ir vēlme to attīstīt, aicināts ierasties un aprunāties.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Oga

Un informācija, atsauces, kontakti par to, kur pieteikties? Kas var pieteikties?

pirms 2 gadiem, 2018.04.16 12:42

LIAA

Lūk gan papildus informācija, gan dalības pieteikumu iesniegšana: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-etsy-amazon-ebay-ka-pardosanas-kanals-bauska

pirms 2 gadiem, 2018.04.18 15:10

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju