Bauskā rīko Latvijas tautu deju ansambļu sadraudzības koncertu 1

Trīsdesmit skaistākās tautas dejas divu stundu ilgā koncertā baušķenieki varēs baudīt sestdien, 25. janvārī.

Bauskas kultūras centrā uz koncertu «Divi, divi, kas tie divi» aicina tautas deju ansamblis «Jandāls». Kolektīva vadītāja Tamāra Ļisovcova portālam atklāja, ka sarīkojumā būs gan jaunas deju  horeogrāfijas,  gan arī jau sen zināmas un atzītas vecmeistaru dejas, kas priecēs gan pašus dejotājus, gan skatītājus.

Jau no 1999.  gada tautu deju kolektīvs «Jandāls» rīko ikgadējos Latvijas tautu deju ansambļu sadraudzības koncertus. Sadanča galvenais mērķis ir sapulcēt vienkopus sadraudzības deju kolektīvus no dažādām Latvijas pilsētām, parādīt viens otram profesionālo un māksliniecisko izaugsmi un baudīt dejas maģiju, kā arī sniegt kvalitatīvu koncertu skatītājiem.

Lielākoties koncertā uzstājas TDA «Jandāls» draugu kolektīvi, tomēr ik gadu tiek uzaicinātas deju kopas, kas Bauskā vēl nav viesojušās. Šogad pirmo reizi koncertā piedalīsies jauniešu deju kolektīvs «Vainadziņi» no Skaistkalnes, deju ansamblis «Pērkons» no Rīgas un jauniešu deju kolektīvs «Mārupe» no Pierīgas.  Koncertā piedalīsies arī TDA «Uguntiņa», TDA «Dardedze», JDK «Pūpolītis», JDK «Austris», JDK «Māra», JDK «Odziņa»,  JDK «Mēmelīte», JDK «Vainadziņi» un TDA «Jandāls».

T. Ļisovcova  atzīmēja, ka Zemgales novada kolektīvi sadancī uzsvaru liks uz Zemgales deju svētku repertuāru, kas notiks šī gada jūnijā Jelgavā.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms gada, 2020.01.24 11:34

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju