Basketbolisti sāks sešu mājas spēļu maratonu

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā (LBL2) turpina spēlēt Bauskas klubs «SC «Mēmele»/Bauskas BJSS». Mūsu basketbolisti četrās dienās aizvadīja divas spēles, abās ciešot zaudējumus.

«SC «Mēmele»/Bauskas BJSS» piektdien, 27. oktobrī, Rīgā ar 88:78 viesos piekāpās «RTU», bet izbraukumā 30. oktobrī Madonā ar 74:57 nācās atzīt «Madonas/BJSS» pārspēku.

Pret «RTU» Bauskas novada basketbolisti lieliski aizvadīja pirmās divdesmit minūtes, kuru laikā pirmo ceturtdaļu vienības cīnījās neizšķirti 27:27, bet otrajā ceturtdaļā ar 11:21 uzvarēja viesi no Bauskas.

Spēles otrajā pusē komandas «samainījās» sniegumiem, un mājinieki trešajā ceturtdaļā uzvarēja ar 29:16, pirms pēdējām desmit minūtēm iekrājot +3. Cīņas beigu nogrieznī mājinieki turpināja dominēt, un viesi no Bauskas galvaspilsētas klubam pēdējā ceturtdaļā zaudēja ar 21:14, bet visā spēlē ar 88:78.

Tāpat kā visā sezonā, arī šajā duelī Bauskas komandā «uguņoja» vienības līderis Ivars Zemītis, kurš pretinieku grozā sameta 35 punktus un zem groziem izcīnīja 14 atlēcošās bumbas. 12 punkti Arnim Simsonam, bet sešiem spēlētājiem deviņi un mazāk punktu katram.

«SC «Mēmele»/Bauskas BJSS» komanda otro maču četrās dienās spēlēja Madonā. Baušķenieki spēli izgāza jau pirmajā ceturtdaļā, kurā zaudējums ar 24:10.Pēc otrās ceturtdaļas, kuru mājinieki uzvarēja ar 20:17, viesiem no Bauskas iekrājās jau 17 punktu deficīts. Spēles otrajā daļā kā baušķenieki, tā madonieši ar lielu rezultativitāti neizcēlās, komandas abas noslēdzošās ceturtdaļas cīnījās neizšķirti – 14:14 un 16:16.

Arī Madonā Bauskas vienību «vilka» Ivars, kurš guva 26 punktus un izcīnīja 22 atlēcošās bumbas zem groziem. Viņš pagaidām ir labākais LBL2 spēlētājs gan gūtajos punktos – vidēji 32,4 spēlē, gan atlēcošajās bumbās – vidēji 14.

«SC «Mēmele»/Bauskas BJSS» komandas treneris Juris Ojāru trauksmi pēc zaudējumiem neceļ. «Spēlējam tikai izbraukumā. Daudz laika pavadām ceļā, psiholoģiski sakrājas nogurums. Ļoti gaidām mājas spēles. Savā arēnā vienmēr esam cīnījušies ļoti labi. Nākamās sešas spēles aizvadīsim Bauskā. Domāju, ka uzvaras neizpaliks,» pārliecināts treneris.

Par zaudējumu Madonā Juris Ojāru saka: «Nebijām gatavi spēlei visas 40 minūtes. Tas ir liels klupšanas akmens – mēs nespējam koncentrēties cīņai visas spēles garumā. Būšu godīgs, pašreiz Ivaram nav palīgu, nav līdzvērtīga spēlētāja komandā, kurš varētu viņam palīdzēt, gūt punktus un savākt atlēcošās bumbas. Arī Tomam Vilkam ir sportiskā bedre. Ļoti ceru, ka viņam izdosies krīzi pārvarēt un Toms pavisam drīz atgriezīsies iepriekšējās sezonas līmenī.»

Bauskas vienības galvenais treneris uzskata, ka no zaudējumiem ir jāmācās. «Ir labi, ja redzu, ka puiši pēc spēles pārdzīvo par zaudējumu, tātad ir ticība, ka spējam uzvarēt. Katram jāpadomā par savu spēli, ko varam uzlabot, lai uzvarētu. Protams, esam citā, labākā līgā nekā pērn, sezona tikko kā sākusies, viss vēl ir priekšā,» optimismu saglabā J. Ojāru.

Bauskas komanda ar diviem panākumiem piecās spēlēs un septiņiem punktiem ieņem ceturto vietu C grupā. Nākamā spēle «SC «Mēmele»/Bauskas BJSS» basketbolistiem savās mājās, sporta namā «Mēmele» Bauskā, 7. novembrī pret «RSU».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju