Bārbeles kausu basketbolā izspēlē Misā 4

Vecumnieku novadā pirmo reizi risinājās vienas dienas basketbola turnīrs «Bārbeles kausa izcīņa». Sacīkstes 28. decembrī notika Misas vidusskolas sporta zālē. Dalībnieki tās vērtēja ļoti pozitīvi un izteica cerību, ka šādas sacensības kļūs par tradīciju.

Jāņa Kļaviņa organizētajās sacīkstēs piedalījās sešas Vecumnieku novada vienības – «Bārbele/Valle», «Stelpe», «Vecumnieki», «Skaistkalne», «Misa 1» un «Misa 2». «Ikviens dalībnieks atdeva visus spēkus. Tāpēc spēles bija ļoti aizraujošas. Bijām ļoti draudzīgi un solīdi – nebija nekādu konfliktu un čīkstēšanas,» tā organizators J. Kļaviņš. Viņš uzsver, ka daļa novada iedzīvotāju vairāk ir ārzemēs nekā Latvijā, daudz laika prasa darbs un ģimene. Ne vienmēr iespējams piedalīties ilgajos čempionātos, un kopā sanākšanai izvēlēts šāds formāts, kas ļāva vienuviet savākties gandrīz visiem labākajiem novada basketbolistiem.

Pirmo vietu izcīnīja komanda «Misa 1», kurā spēlēja Ruslans Mišukovskis, Krišjānis Zauers, Aleksandrs Jakuška, Viktors Puzanskis, Armands Kalniņš un Gundars Baldiņš. Visi ir basketbola trenera Jura Orinska audzēkņi, savulaik treniņos un spēlēs gūtā pieredze ļāva pārliecinoši uzvarēt pretiniekus. Pārējiem gan uzvaras nenāca viegli. Otrajā vietā «Vecumnieku» vienība, kas «Skaistkalni» pieveica tikai ar 23:22. Trešajā vietā komanda «Stelpe», kas «Skaistkalnes» vienību pārspēja ar 33:31. Pēc tik smagiem mačiem «Skaistkalnei» trūka spēka, un beigās tikai piektā vieta, piekāpjoties «Bārbeles/Valles» vienībai. Sestajā vietā «Misa 2».

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Valdis Berlinskis no Stelpes – viņam 88 punkti. Vērtīgākā spēlētāja godu ieguva Gundars Baldiņš no «Misa 1». Organizators Jānis Kļaviņš ir pateicīgs arī tiesnešu kolektīvam. Tiesnesis Juris Ojāru savu pārvietošanos pa zāli bija centies fiksēt ar mobilās aplikācijas palīdzību, un tā noslēgumā uzrādīja, ka tiesnesis veicis vairāk nekā 20 kilometru. «Ir, kur augt, bet kopumā esmu gandarīts. Esmu drošs, ka šis turnīrs kļūs par tradicionālām Ziemassvētku laika sacīkstēm,» tā J. Kļaviņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Hei

jogurtiņu deputāt, uzloki piedurknes. Bail skatīties uz tavu balto vistas ādu.

pirms gada, 2020.01.02 18:16

!?

Kad tāds kauss iedibināts?

pirms gada, 2020.01.04 13:58

komentētājs

Par kādu deputātu tu runā? ????

pirms gada, 2020.01.06 17:20

Ex basketbolists

Es pareizi sapratu? Tas bija basketbols? Pa 40 min 20 līdz 30 punktiem samest? Viena ceturtdaļā pa 6 lidz 7 punkti? Nu ļoti spēcīgs turnirs! Lol

pirms gada, 2020.01.26 02:58

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju