Bārbelē vada automašīnu reibumā un bez tiesībām

Vecumnieku novada Bārbeles pagastā 16. februārī vīrietis vadīja automašīnu «VW Passat» bez autovadītāja apliecības, turklāt būdams 2,3 promiļu alkohola reibumā. Sākts kriminālprocess, portālu informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā, Dārza ielā, 15. februārī vīrietis stūrēja automašīnu «Audi A3», būdams alkoholisko dzērienu ietekmē – 1,5640 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Kalna ielā Bauskā 16. februārī vīrietis vadīja mopēdu «Zongshen», būdams 2,4 promiļu reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 16. februārī saņemta informācija par 64 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 99 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 58 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi bez cietušām personām, kā arī divas zādzības no mājokļiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju