«Balticovo» sāk ražot inovatīvu saldējumu 3

Radot divus jaunus produktus– pēc klasiskas receptes veidotu plombīra saldējumu un Baltijā pirmo olu proteīna saldējumu, Iecavas novada uzņēmums «Balticovo» šopavasar pieteicis sevi saldējumu segmentā.

A/s «Balticovo» pārstāve Anna Pančenko pastāstīja, ka olu proteīna saldējums veikalu plauktos Latvijā būs pieejams vairākās variācijās – ar vaniļas, šokolādes, zemeņu un mango garšu. Tas  īpašs ar savu augsto proteīna un zemo ogļhidrātu daudzumu, piedāvājot uzturvērtības ziņā unikālu alternatīvu ierastajiem saldējumiem. Abi olu saldējumi papildinās« Balticovo Premium» zīmola sortimentu, kas pārstāv augstākās kvalitātes produktus bez laktozes un glutēna un kuru ražošanai tiek izmantotas tikai ārpus sprostiem dētās olas.

«Ola kā neatņemama saldējuma receptes sastāvdaļa – šis ir stratēģiski jauns pavērsiens, un līdz ar to esam ielikuši pamatakmeni «Balticovo Premium» zīmola un produktu stratēģijas attīstībā. Mums ir liels gandarījums būt pirmajiem Baltijā, kas ir izveidojuši saldējumu, ražošanas tehnoloģijā izmantojot augstvērtīgu olu proteīnu,» teic a/s «Balticovo» komunikācijas un attīstības direktors, valdes loceklis Toms Auškāps.

Pieprasījums pēc proteīna produktiem, tostarp alternatīviem saldējumiem, pēdējo gadu laikā pasaulē ir strauji audzis, taču olu proteīna saldējums var tikt uzskatīts par īpaši ekskluzīvu produktu, kam Baltijā līdzvērtīgu konkurentu patlaban neesot.

«Sekojot līdzi mūsdienu tendencēm, ir viennozīmīgi skaidrs, ka jāmeklē jaunas nišas un produkti, ar ko pārsteigt patērētājus un veidus, kā pielāgoties viņu dzīves ritmam. Rietumos un Lielbritānijā proteīna saldējums jau iekarojis gardēžu uzticību, un tagad, mūsuprāt, šīs kategorijas produkti varētu kļūt tikpat pieprasīti arī Baltijā. Ar šo intelektuālo investīciju esam pieteikuši sevi kā jaunu spēlētāju saldējuma tirgū,» skaidro Toms Auškāps.

Uztura speciāliste Kristīne Podvisnka uzsver, ka ola ir lielisks proteīna avots un patiesībā jebkurš ēdiens, kas satur proteīnu var kalpot par līdzvērtīgu šīs uzturvielas uzņemšanas avotu. «Olas ir bagātas ar olbaltumvielām un satur maz kaloriju. Vidēja lielumā olā ir aptuveni 6g proteīna, no kura lielākā daļa jeb 4g ir olu baltumā. Tieši proteīns ir atbildīgs, lai organismā notiktu atjaunošanās, hormonu, enzīmu un antivielu ražošana. Olu proteīnu varam uzņemt vairākos veidos - gan ar uztura bagātinātājiem, gan ar ēdienu, piemēram, omleti vai pankūkām, kas gatavotas no olām, un tagad arī ar saldējumu,» pamato uztura speciāliste.

Plombīra un šokolādes plombīra saldējumi ir veidoti pēc klasiskās mājas saldējuma receptes ar olu melanžu - viendabīgu olu baltuma un dzeltenuma masu -, kā arī saldo krējumu. Cieši sadarbojoties ar rūpīgi izvēlētiem Latvijas piena un saldā krējuma ražotājiem, šīs kategorijas saldējuma ražošanas procesā izmanto tikai kvalitatīvas vietējās izejvielas, kas ļauj garantēt produkta kvalitāti.

«Balticovo» proteīna un plombīra saldējumus var iegādāties «Maxima», «Elvi» un «TOP» tīkla veikalos visā Latvijā. Drīzumā tie būs pieejami arī citās mazumtirdzniecības vietās.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ņauva

ņju ņju

pirms 21 dienām, 2021.04.28 14:47

Godzilla

Vai tad mums jau nav gana saldējumu

pirms 19 dienām, 2021.04.29 21:38

Aivars

Būs kapamegina

pirms 6 dienām, 2021.05.12 19:21

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju