Avārijā Iecavas novadā gājis bojā buldozera notriekts vīrietis 6

Iecavas novadā, ceļa Jelgava–Iecava 23,8. km, vīrietis 11. aprīlī vadīja automašīnu «Land Rover Freelander» un, ignorējot ceļa zīmes prasības, nedeva ceļu automobilim «BMW-320». Notika sadursme. Bojātas abas automašīnas. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Vecumnieku novada Valles pagastā 11. aprīlī vīrietis vadīja automašīnu «BMW-740» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, tādēļ uzbrauca vairākiem šķēršļiem – barjerām, ceļa zīmei, tos bojājot. Pārbaudes laikā likumsargi konstatēja, ka šoferis ir 2,3 promiļu alkohola reibumā. Policijā par notikušo noformēti divi administratīvā pārkāpuma protokoli.

Bauskā, Zaļajā ielā, 12. aprīlī vīrietis stūrēja automašīnu «Volvo V40», būdams 3,2 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadītāja tiesībām. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Iecavas novadā, uz medību pils ceļa, 13. aprīlī vīrietis, atpakaļgaitā vadot transportlīdzekli «New Holland D150», nepārliecinājās par manevra drošību, tādējādi uzbrauca stāvošai automašīnai «Volvo FM», kuras aizmugurē stāvošais vīrietis guva traumas un nomira notikuma vietā pirms Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes ierašanās. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 13. aprīlī saņemta informācija par astoņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti seši administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām un viens ceļu satiksmes negadījums, kurā bojā gājusi viena persona.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Virši

Nākamā pietura Tolmets.

pirms mēneša, 2020.04.14 22:54

Gondže

Nu debīlākus gadījumus laikam nav iespējams uztaisīt. Degradējušies tipi

pirms mēneša, 2020.04.15 06:32

Helena

Vallē tādu daudz.

pirms mēneša, 2020.04.15 16:03

Ķīsis

Tik tiešām - debilākie izlēcieni, bet pret debilitāti vai cīņa ar debilitāti ir tikai - debilo fiziska iznīcināšana. Pašreiz tas pie mums un lielākajā pasaules daļā nenotiek. Slikti - tāpēc debilitāte zeļ un plaukst.

pirms mēneša, 2020.04.15 11:01

Domātvajagmacet

Problēmu risina audzinot savādāk, lai debīlo mazāk, nevis iznīcinot, domāt vajag, savādāk ja ķersies klāt debīlajiem tad jūtu tev līdzi.

pirms mēneša, 2020.04.23 22:46

ak

Cik tad tādi ir, kad būs nākošā sērija.

pirms mēneša, 2020.04.16 17:04

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju