Autovadītāja Vecsaules pagastā nobrauc no ceļa

Vecumnieku novada Stelpes pagastā 9. maijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,08 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskas novada Vecsaules pagastā 9. maijā sieviete netika galā ar automašīnas «Hyundai Getz» vadāmību, nobrauca no ceļa, un transportlīdzeklis apgāzās. Pēc mediķu apskates autovadītājai un pasažierim traumas netika konstatētas. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 9. maijā saņemta informācija par 57 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 9. maijā saņemta informācija par 155 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 85 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 37 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un viens kriminālprocess. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju