Automobilis Iecavas novadā pusnaktī ietriecas kokā

Iecavas novadā, ceļa Pārslas–Misa–Šarlotes 1. km, 6. aprīlī ap plkst. 23.55 vīrietis stūrēja automašīnu «VW Golf» un netika galā ar tās vadāmību, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Šoferis ceļu satiksmes negadījumā guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Bauskas novada Mežotnes pagastā 8. aprīlī jaunietis brauca ar velosipēdu bez transportlīdzekļa vadītāja tiesībām.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 8. aprīlī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 16 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 8. aprīlī saņemta informācija par 120 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 74 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 28 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena automašīnas zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju