Automobili Bauskā vada 2,3 promiļu reibumā

Bauskā 15. aprīlī vīrietis vadīja automašīnu «VW Passat Variant», būdams 2,36 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 15. aprīlī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 12 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 15. aprīlī saņemta informācija par 84 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 66 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 32 par ātruma pārsniegšanu un pieci par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietušas divas personas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju