Auto Bauskā stūrē 2,31 promiles alkohola reibumā 2

Bauskas novada Gailīšu pagastā 12. martā vīrietis atkārtoti gada laikā bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības stūrēja automašīnu «Opel Astra Caravan». Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā 12. martā vīrietis vadīja automašīnu «Renault Trafic», būdams 2,31 promiles alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 12. martā saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 14 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts vienu ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 12. martā saņemta informācija par 115 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 136 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 31 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietis velosipēdists, un vienā gadījumā ir divi bojāgājušie. Reģistrēta arī viena laupīšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

arca

Ka tik var stūret lai stūrē pa pilnam tādu kadru

pirms 5 mēnešiem, 2020.03.15 00:35

Aicis

Dezinfekcijas līdzekli sadzēries

pirms 5 mēnešiem, 2020.03.16 19:01

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju