Apzog vasarnīcu Iecavas novadā

Iecavas novada Zālītē 10. aprīlī no dzīvokļa nozagts velosipēds «Olympic». Pašlaik tas meklēšanā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

No 5. līdz 10. aprīlim Iecavas novadā, atverot logu, iekļūts vasarnīcā, no kuras nozagtas dažādas mantas – alumīnija saliekamās trepes, cirvis «Fiskar», dārza šķēres, dārza saulessargs, divi saliekamie atpūtas krēsli un citas lietas. Pašlaik tās meklēšanā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 13. aprīlī saņemta informācija par 82 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 75 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 46 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, divos ir divi cietušie un vienā viens bojāgājušais. Reģistrēta viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju